TürkNet güvenilir mi?

Memnun olan da olmayan da çok var. Ama müşteri hizmetleri yok bir sorunun olduğunda mobil uygulamayla çözeceksin, gerçi diğer İSS'lerin müşteri hizmetleri var da ne oluyor? %99u bir iş yapamıyor. Upload'un ne olduğunu bilmeyen var ya. Millenicom'a da bakabilirsin o da uygun fiyata yüksek hız veriyor.

Şu anda bu mesajı TurkNet'ten yazıyorum. Tavsiye ederim. Bir seneden fazladır aboneyim. Araya haftasonu girmesine rapmen evrakları kargoya verdiğim gün dahil 4. veya 5. gün açıldı. Yaşadığım en büyük sıkıntı ise Ttnet'in aboneliğimi kapatmayıp fatura kesmesi oldu. Eğer geçiş yapacaksan bir süre sonra arayıp teyit et TT'yi. Hizmet kalitesi orta. Müşteri hizmetleri yok deniliyor lakin son destek kaydım hariç pek bir aıkıntı yaşatmadılar. O da eski destek kayıtlarımı görüntülenek istemiştim. Bir de kopma sorunu için üç kez telekom ekibi gönderdiler o biraz uzun sürdü. Ayrıca biraz zor olsada yok denilen arızayı (TTnet de yok demişti) video çekip göndererek ispat ettim ve düzelttirdim. Bu gibi avantajları da var online destek sisteminin. Bölgendeki altyapıya bağlı biraz da aslında. Fiyatına göte düşün.
Eğer abone olacaksan referans kodumu kullanırsan sevinirim:
YBA70AK37EPB

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı