Türknet Güvenli midir ?

Hocam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İfrit - Zebani
Arkadaşlar Türknet'e geçmeyi düşünüyorum kotasız diye fakat internette Türknet hakkında hiç iyi yazılar görmedim çoğu kişi dolandırıcı demiş.Sizce güvenlimi aranızda deniyen var mı ? Bazıları 2 ay geçti gelmedi ve 60 TL para kesildi demiş.

Örnek olarak: TURKNET DOLANDIRICILIĞI - 60 GÜNLÜK SÜREÇ - » Sayfa 1 - 3
Örnek 2:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla 1 hafta içinde benim internetimi bağladılar, her ay 65₺ fatura kesiliyor, arada ufak hız problemleri oluyor fakat henüz çok büyük bir problem ile karşılaşmadım.

7-8 aydır kullanıyorum. İlk bağlanma aşaması yanlış hatırlamıyorsam belgelerin kargoyla gönderilmesi ile beraber 1 hafta filan sürdü. 3 sefer filan altyapıdan kaynaklı sorun yaşadım. Biri fiber altyapıya geçiş içindi 3-4 gün filan sürdü. Diğerleri 1-2 gün sürdü. Onun dışında sıkıntı yaşamadım. Şuan 30-35 mbps download 2-3 arası upload alıyorum. Uzun zamandır da sıkıntı yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı