TürkNet internet problemi

Türknetin yaptığını anlatmak istiyorum size; beni aradılar 70mbps internet vericeklerini söyleyip sözleşme yaptık sonra bana dalga geçer gibi 16mbps internet verdiler. Anında iptal ettim, 30 TL fazla verip TTNete geçtim kafam rahat...

Geçmiş olsun.Benim tam 34 gün boyunca bir dsl ışığını yakamamıştı türknet. İptal dilekçesi yolla bazen ilgileniyorlar iptal edicem diyince.
Aynı sorun var bende'de bugün iptal dilekçesini göndericem. Böyle saçma bir şirket olamaz
"Taahhütüm bitince TürkNet'e geçtim " yazısından anladığım kadarıyla daha önce kullandığınız bir servis varmış. Direkt modem üzerinden kullanıcı adı şifre girip internete bağlanılabiliyor nerede sorun yaşadınız acaba? ayrıca kurulum mu istediniz?
Daha önceden türk telekom kulanıyorum. Fiyat açısından absürt fiyat verilince türknet geçtim 2 haftadır boşuna kürek çektim. hata dsl bağlantı sorunu

Aynı sorun var bende'de bugün iptal dilekçesini göndericem. Böyle saçma bir şirket olamaz

Daha önceden türk telekom kulanıyorum. Fiyat açısından absürt fiyat verilince türknet geçtim 2 haftadır boşuna kürek çektim. hata dsl bağlantı sorunu
Taahhutum yeni bitti TT ile, denemek icin TurkNet e gecmek istiyordum bende ama.

Anladığım kadarıyla sorun yaşayanların çoğu başka firmadan geçiş yaptıktan sonra sorun yaşıyor. Yeni başvuru ile gelenlerin sorun yaşadığını nadir gördüm.
Bende farklı bir firmadan geçiş yaptım pek sıkıntı olmadı aynı gün internetim bağlandı. 3 gün sonra bir kamyon kabloyu yırtmıştı o zaman baya uğraştırdılar. Şimdi bir sıkıntısı yok.

Bende farklı bir firmadan geçiş yaptım pek sıkıntı olmadı aynı gün internetim bağlandı. 3 gün sonra bir kamyon kabloyu yırtmıştı o zaman baya uğraştırdılar. Şimdi bir sıkıntısı yok.

Herkeste sıkıntı çıkacak diye bir şey yok. Ben türknete geçtiğimde 1 mbps down / 0.35 Mbps Upload alıyordum. Suçu altyapıya atıyorlardı. Sürekli teknik ekip gelip bakacak diyorlardı. Ekip de çalışan kişide karşı apartmanda oturuyor :D altyapıda sorun olmadığını Türknette problem olduğunu bu bölgedeki çoğu kişide sorun yaşadığını söyledi. Netspeed e geçtim. Şuan 75 Mbps Download / 4 Mbps upload alıyorum memnunum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı