TürkNet internet sorunu için ne yapabilirim?

Modeste

Kilopat
Yaklaşık bir hafta önce TürkNet başvuruda bulunmuştum. Bana sundukları pakette VDSL ile 35 Mbps alacagim söylenmişti. Bende bundan dolayı VDSL bır modem aldım. TP-Link'in TD W9960 modeli. Dün kurulum için bir kişi geldi. Modem ile bağlantıyı sağladı. Sonrasında kurulumu yaptım modem arayüzünden. Ama modem arayüzünden DSL portu ADSL olarak görünüyordu. Bunun üzerine dün modem kurulumu için gelen kişiyi aradım. Bana hattın oturma süresi iki gün sürer gibi saçma sapan bir şey dedi. Ve bugün uyandığımda internet erisimim yoktu. Ne yapmam gerekli onu da bilmiyorum? Aynı sokakta iki arkadaşım kullaniyor. Onlarda herhangi bir sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arıza kaydını dün akşam olusturdum ama hiç bir türlü müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum otomatik bı kayıta ulaşıyorum arıza kaydında 24 saat içinde cozuceklerini söylediler bekliyorum inşallah çözerler gün içerisinde

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı