TürkNet modem arayüzüne giriş yapılmıyor

ZyXEL modem kullanıyorum TürkNet'e yeni geçtim ancak modem arayüzüne giriş yapamıyorum. TürkNet tarafından gönderilen şifre ve kullanıcı adı olmadı. Sonra resetledim modemi admin kullanıcı adı ve 1234 TTNET Türk Telekom şifrelerini denedim yine olmadı. 192.168.1.1 adresinden giriyorum.
Kullanıcı adını ve şifreyi "admin" yapar mısınız?

Yok hocam şifre sorunu çözüldü dedim üstte şifreyi belirtene. Online işlemlerden arıza kaydı yaptım 48 saat içinde çözüm sunacaklarını söylediler.
Şuan hızını dünkü gibi değil mi? Bir gelişme olduğunda konuya yazarsanız sevinirim. Çünkü bana da 1400 TL civarı cayma bedeli çıkardılar ve ödeyip TürkNet'e geçeceğim sıkıntı olmasın sonrada.
Bir gelişme var mı? @Schwindlerch

Son düzenleme:
Arıza kaydından hala bir şey çıkmadı. Yavaş hızdan ziyade sürekli kesilmelerden rahatsızım. Modem üzerinde kırmızı ışık yanıyor kesilme esnasında. Bu problem de mi alt yapıdan kaynaklanıyor yoksa modemi değiştirmek fayda sağlar mı? Kesilmeyi arıza kaydına verince gece için son 6 saat kesilmiyor diye kapattılar rezillik... Bir daha açacağım aynı sonuçla karşılarsam feshetmeyi düşünüyorum.

Arıza kaydından hala bir şey çıkmadı. Yavaş hızdan ziyade sürekli kesilmelerden rahatsızım. Modem üzerinde kırmızı ışık yanıyor kesilme esnasında. Bu problem de mi alt yapıdan kaynaklanıyor yoksa modemi değiştirmek fayda sağlar mı? Kesilmeyi arıza kaydına verince gece için son 6 saat kesilmiyor diye kapattılar rezillik... Bir daha açacağım aynı sonuçla karşılarsam feshetmeyi düşünüyorum.
Şaşırtıcı ya. Benim yakınımın başına gelmiş. 35lik paket almış 16 vermişler binaya parayla cat6 çektirmiş hızı düzelmiş. Altyapı sorgulaması yapıldığında ne çıkıyor onu biliyor musun? Eğer sorununu hala düzeltmiyorlar ise altyapıdan kaynaklanıyor olabilir. Bir de modem arayüzünden maksimum hıza ve modeme gönderilen hıza bir bak çok büyük bir dengesizlik var ise hızını vermiyorlardır.

Şaşırtıcı ya. Benim yakınımın başına gelmiş. 35lik paket almış 16 vermişler binaya parayla cat6 çektirmiş hızı düzelmiş. Altyapı sorgulaması yapıldığında ne çıkıyor onu biliyor musun? Eğer sorununu hala düzeltmiyorlar ise altyapıdan kaynaklanıyor olabilir. Bir de modem arayüzünden maksimum hıza ve modeme gönderilen hıza bir bak çok büyük bir dengesizlik var ise hızını vermiyorlardır.
Alt yapı sorgulamam sıkıntısız türknet ve millenicom alt yapım 80-90 gibi değerleri destekliyor diyordu. Maksimum hız gönderilen hız değerlerini tam olarak nerden görüntüleyeceğim?

Yeni konular

Geri
Yukarı