TürkNet Nasıl?

Altyapınızda sıkıntı var ise tüm ISS'lerden aynı performansı alırsınız. Türknet iyi ama desteklik bir durumunuz olursa işiniz zor. Arıza kaydı bırakmaktan başka şansınız yok, ona da dönüş sağlayana kadar sorununuz çözülüyor zaten.

Hesap arayüzünden mesaj attığınızda genelde gün içi şikayet kontrol edilip cevap veriliyor, neden telefonları ile kafayı bozdunuz anlamış değilim.

3 Kere işim düştü, 3'ündede gün içinde cevap verilmedi.
  • 1.sini internet kopmasından açtım (düzeltildi deyip kapattılar 2.günde, düzelmedi.)
  • 2.sini aynı sebeple açtım geri dönmeleri 3 gün çözmeleri 2 gün sürdü.
  • 3.sünü faturayı ödediğim halde sistemde ödenmemiş gözüküyor 13.05. 2020 tarihinde kayıt açtım 17.05.2020'de geri döndüler, şu anda tarih 27.05.2020 hala çözüm bulamadılar. Ödediğim fatura ödenmemiş gözüküyor hala.

3 Kere işim düştü, 3'ündede gün içinde cevap verilmedi.
  • 1.sini internet kopmasından açtım (düzeltildi deyip kapattılar 2.günde, düzelmedi.)
  • 2.sini aynı sebeple açtım geri dönmeleri 3 gün çözmeleri 2 gün sürdü.
  • 3.sünü faturayı ödediğim halde sistemde ödenmemiş gözüküyor 13.05. 2020 tarihinde kayıt açtım 17.05.2020'de geri döndüler, şu anda tarih 27.05.2020 hala çözüm bulamadılar. Ödediğim fatura ödenmemiş gözüküyor hala.
Kopmalar altyağı kaynaklı oluyor, o saniyede olan başka zaman olmayabiliyor genelde, İstanbuldaki evde abime ait internette de kopmalar mevcut nadir de olsa. Sakaryada bana ait olanda hiç kopma olmuyor.
Faturaları onların sitesinden kart alışverişi gibi ödüyorum elle. Hiç sorun çıkarmadı.
Dediğim gibi, oturduğun yere göre değişiyor :)

Kopmalar altyağı kaynaklı oluyor, o saniyede olan başka zaman olmayabiliyor genelde, İstanbul'daki evde abime ait internette de kopmalar mevcut nadir de olsa. Sakarya'da bana ait olanda hiç kopma olmuyor.
Faturaları onların sitesinden kart alışverişi gibi ödüyorum elle. Hiç sorun çıkarmadı.
Dediğim gibi, oturduğun yere göre değişiyor :)

Kopmalarım düzeldi. Sıkıntı TürkNet'den kaynaklıymış. Faturaları da uygulamadan ödeyin diyorlar bazen sıkıntı çıkıyormuş birkaç kişide daha gördüm. İnternet biraz şans işi, ama TürkNet'in müşteri hizmetleri çok iyi değil.

Kopmalarım düzeldi. Sıkıntı TürkNet'den kaynaklıymış. Faturaları da uygulamadan ödeyin diyorlar bazen sıkıntı çıkıyormuş birkaç kişide daha gördüm. İnternet biraz şans işi, ama TürkNet'in müşteri hizmetleri çok iyi değil.
Mükemmel demedim zaten, idare ediyor işte :D
Sadece her konuda müşteri hizmetleri hiç iyi değil diye yorum yapmak yanlış sadece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı