Türknet tavsiye eder misiniz?

Karizarezz

Kilopat
Yer
Afyon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 2 yıldır Türk Telekom kullanıyorum. Hızından değil ama stabil olmasından dolayı memnunum. Hep 16 Mbps hız verdiler. Ama artık yetmiyor gerçekten. Upload ihtiyacım da var ve araştırınca Türknet'in bulunduğum yere 75 Mbps hız verebileceğini öğrendim. Hatta milleni.com'a baktığım zaman 82 Mbps hız gösteriyor. Türk Telekom'da upload gerçekten çok düşük ve iyi hız almak için bayağı yüksek bir fiyat vermem gerekiyor. Acaba Türknet kullananlar varsa memnun musunuz? Dedikleri hızı karşılayabilirler mi veya başka önereceğiniz servis sağlayıcı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda berbat olan müşteri hizmetleri daha çok zıvanadan çıktı. İşin daha ucuzuna kaçmak için İP adresi almıyorlar ve CGNAT havuzlarını şişirdikçe şişiriyorlar. Bu kullanıcıya yoğun saatlerde çok yüksek ping ve düşük hız olarak yansıyor. Eskiden övdüğüm ve taktir ettiğim bir firmayken şimdi tavsiye etmiyorum.

Netspeed yaşadığım şehirde yok sanıyorum mail attım geri dönüş atarlarsa olduğuna dair netspeed geçerim o zaman. Ama fiyatı sayesinde de çok farkediyor. Türknet'in sağladığı hızın aynısı Türk Telekom'da 270 TL'ye ulaşıyor

Türknet Müşteri Hizmetlerinde berbat firmadır. Açıkcası ben önermiyorum Türknet'e geçmenizi. (Daha uygun olsa bile önermiyorum.)

Kimisi öneriyor, kimisi önermiyor şansınızı deneyin derim. Gayet yüksek hızlarda veriyorlarmış ayrıca. Arkadaşlarım var kullanan, gayet memnunlar.

Müşteri hizmetleri konusunda ben aradığımda karşımda bir muhatap bulmak istiyorum diyorsanız millenicom seçin. TürkNet kurulum işlemi için 60₺ alıyor ilk faturayla birlikte 130₺ civarı bir ücret ödüyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı