TurkNet'i tavsiye eder misiniz?

Kesinlikle haklısınız ama kimse yok. İptal hakkım olduğu söylendi en iyi yanı o sanırım..
Bölgenizde TurkNet kullanan başka kişiler ile görüşüp, sorma şansınız varsa o şekilde de memnun musunuz diye sormanızı öneririm. O da önemli bir detay çünkü şöyle örnek veriyim evlerinin arasında sadece 2 sokak bulunan arkadaşım var birinde çok iyiyken birinde değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hahahahha sen çok yaşa arkadaşım keyfim yerine geldi 😅

Netspeed bayağı iyi bence, 1 aydır kullanıyorum ve 2 defa sorun yaşadım onda da sanırım 1 dakikalık bir bakım yapmak için internet gitti ve onun dışında hiç bir sorun çekmedim.

TTNET kullanmayın kullandırtmayın 2 yıldır kopma sorunları yaşıyorum ve hızım çok yavaş altyapım ve paketimin yüksek olmasına rağmen. TurkNet'e geçin TTNET'ten iyidir.

Teşekkür ederim , büyük ihtimal Türknet abonesi olacağım.
Yukaridaki arkadasa ben de katiliyorum kesinlikle kullanmayin kullandirtmayin hem pahali hem de altyapimiz kadar internet vermiyor surekli kesintiler yasiyorum adam akilli oyun bile oynayamiyorum neredeyse.
Genel olarak herkese soruyorum: Santral mesafesi 550 metre civari olarak gozukuyor bende arkadaslar iyi bir deger mi acaba?

Yukaridaki arkadasa ben de katiliyorum kesinlikle kullanmayin kullandirtmayin hem pahali hem de altyapimiz kadar internet vermiyor surekli kesintiler yasiyorum adam akilli oyun bile oynayamiyorum neredeyse.
Genel olarak herkese soruyorum: Santral mesafesi 550 metre civari olarak gozukuyor bende arkadaşlar iyi bir deger mi acaba?

Ben de Superonline da sıkıntı yaşıyorum çok ne yapsam bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı