TürkNet VDSL Ping ve Hız Sorunu

serdarogl

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün itibariyle İnternet hızımda düşüş oldu bununla birlikte ping değerim de olması gerekenin çok üstünde acaba sorun neyden kaynaklı olabilir ve nedense upload hızım 2 Mbps iken 4 Mbps'ye çıktı?İnternet servis sağlayıcısına destek talebi oluşturdum hat değerlerimi de yüklüyorum anlayan arkadaşlar değerlerim normal mi sizce ? Ve eskiden hattımın desteklediği hız daha yüksekti yan komşum da bizim telefon kutusundan İnternet çektirince azaldı.

modem.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Upload hızlarını yükselttiler. tabiki 5 TL zam ile Hız düşüklüğü ve ping sorunu TürkNet'in en çok karşılaşılan sorunlarından aynısı benim başıma geldi 16 mbps'e kadar dediler ilk 1 hafta 13 Mbps verdiler sonra 8 sonra 6 arıza kaydı oluşturdum 5 6 kere en sonunda aradılar sorunumu anlattığımda hattımın daha fazla kaldıramayacağını söyledi yani 8 den fazla veremiyormuş daha önce 13 Mbps geldiğini söyledim imkansız olduğunu söyledi verdikleri hızı kendileride bilmiyorlar aniden düşüyorlar iptal ettirdim ve şimdi başka bir sağlayıcadan fiber paket aldım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı