TürkNet vs NetSpeed

TurkNet 75 Mbps paketini kullanıyorum. 77 Mbps download / 8 Mbps Upload alıyorum şu anlık.
2 hafta oldu TurkNet'e geçeli. Hiç bir sıkıntı yaşamadım.
CS:GO'da kablosuz 45 ms alıyorum (kablolu deneyince paylaşırım), VALORANT'ta ise kablosuz 15-25 ms alıyorum. Şu ana kadar bir kere bile kopma/hız düşmesi olmadı.

TurkNet 75 Mbps paketini kullanıyorum. 77 Mbps download / 8 Mbps Upload alıyorum şu anlık.
2 hafta oldu TurkNet'e geçeli. Hiç bir sıkıntı yaşamadım.
CS:GO'da kablosuz 45 ms alıyorum (kablolu deneyince paylaşırım), VALORANT'ta ise kablosuz 15-25 ms alıyorum. Şu ana kadar bir kere bile kopma/hız düşmesi olmadı.
Bağlanırken bir çok kişi sorun yaşamış. Siz yaşadınız mı?

Bağlanırken bir çok kişi sorun yaşamış. Siz yaşadınız mı?
Hayır. Hiç bir sorun yaşamadım. 0'dan abonelik açmıştım ben, 6 iş günü içinde bağlantım yapıldı, kurulum ekipleri geldi ve internetime kavuştum.
Geçiş işlemlerinde internet aktivasyonu süreci çok daha hızlı şekilde gerçekleşiyor diye biliyorum.

TürkNet ama alt yapına gore degisir.
Screenshot_44.png

Ben Netspeed kullanıyorum. Memnunum. Turknet'te iyidir. O mu iyi bu mu iyi bilemem. Bence siz Turknet'i bir deneyin. Memnun kalmazsanız direkt başka bir servis sağlayıcıya geçersiniz.

Ben Netspeed kullanıyorum. Memnunum. Turknet'te iyidir. O mu iyi bu mu iyi bilemem. Bence siz Turknet'i bir deneyin. Memnun kalmazsanız direkt başka bir servis sağlayıcıya geçersiniz.
Yarın geçiyorum TurkNet'e. 2-3 haftaya yaşadığım tecrübeleri anlatıcağım bir konu açıcağım.

Sonuçta herkes kendi kullandığını tavsiye ediyor. Şu aralar Gıbır.net diye bir firma görüyorum. Bir sorun yaşarsanız deneyin derim. Zaten taahhüt yok.

Sonuçta herkes kendi kullandığını tavsiye ediyor. Şu aralar Gıbır.net diye bir firma görüyorum. Bir sorun yaşarsanız deneyin derim. Zaten taahhüt yok.
Denemekten zarar gelmez elbet. Fakat yeni ismini duyurmaya başlayan firmalara bir türlü güvenemiyorum. Paradan ziyade interneti bağlama süresi vs. gibi sorunlar bile korkutuyor beni.

Türknet'in destek sistemi berbat. Netspeed'de ise birkaç kullanıcının ping sorunu yaşadığını gördüm.
Türknet'e birkaç soru içeren mail atmıştım ona bile cevap gelmedi.
1 ay önce Netspeed'e geçiş yaptım 2 gün içerisinde kurulum işlemleri falan tamamlandı.
Bu arada komşum aynı zamanda arkadaşım Türknet kullanıyordu iptal ettirirken çok uğraştık aklınızda bulunsun.

Türknet'in destek sistemi berbat. Netspeed'de ise birkaç kullanıcının ping sorunu yaşadığını gördüm.
Türknet'e birkaç soru içeren mail atmıştım ona bile cevap gelmedi.
Araştırdığımda maillere 2-3 saat içinde cevap verildiğini gördüm. Ama sesli destek sistemi cidden berbatmış. Bakalım başıma neler gelicek.

Yeni konular

Geri
Yukarı