TürkNet yanlışlıkla modem siparişi verdim

Adres, kredi kartı vs. hiçbir şey sormadan mı siparişi aldılar?

Evet hocam bastığım anda direk böyle bir ekranla karşı karşıya kaldım.

Modemi eğer ilk kayıt sırasında satın almadıysanız sonradan modem alamıyorsunuz.
Bugün menülerde gezerken ben de sizin gibi koktum lakin menüyü açar açmaz öyle yazıyordu. Sonradan detayları okuyunca öğrendim.

Kayıt sırasında modem almadım hocam. Zaten yeni geçtim TürkNet'e 2 hafta olmadı belki de sadece statik IP menüsünü ararken oraya gitti elim başarılı yazdı yani mantıken bir sorması lazım. Onay mesajı falan istemesi lazım değil mi direkt başarılı demesi şaşırtıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak etmeyin. Şu anda o modemin stoğu kalmadığından herkeste sipariş etmiş gibi bir ekran çıkıyor. Fakat aslında sipariş edilmiyor tabii ki. Yani aslında sipariş etmediniz, endişelenecek bir şey yok.

Merak etmeyin. Şu anda o modemin stoğu kalmadığından herkeste sipariş etmiş gibi bir ekran çıkıyor. Fakat aslında sipariş edilmiyor tabii ki. Yani aslında sipariş etmediniz, endişelenecek bir şey yok.
Umarım öyledir yoksa sağlam bir dava açılacak başlarına. Önümüzde ki ayın faturasında göreceğim :D

Umarım öyledir yoksa sağlam bir dava açılacak başlarına. Önümüzde ki ayın faturasında göreceğim :D
Sıkıntı değil dediğim gibi, 2-3 gündür o modemin stokları bittiğinden Oim'den modem sekmesine girdiğin gibi herkeste satın almış gibi bir sayfa çıkıyor. Endişelenmeye gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı