Türknet'e geçilir mi?

Türknete geçmeden önce internet sitesinden dairenize ne kadar hız destekliyor onu bi öğrenin ben geçeli yaklaşık 15 gün felan oluyor internetten dairemi sorguladığımda 50mbit yazıyordu ben 37 38 mbit hız aldım daha sonra ekstra pakete geçtim şimdi 65mbit indirme 4.5mbit upload 8 9 ping alıyorum engelli indirimiyle 80Tl lik pakete 60Tl ödüyorum.Şuana dek hiç bir sorunla karşılamadım internetle ilgili.

Türknete geçmeden önce internet sitesinden dairenize ne kadar hız destekliyor onu bi öğrenin ben geçeli yaklaşık 15 gün felan oluyor internetten dairemi sorguladığımda 50mbit yazıyordu ben 37 38 mbit hız aldım daha sonra ekstra pakete geçtim şimdi 65mbit indirme 4.5mbit upload 8 9 ping alıyorum engelli indirimiyle 80Tl lik pakete 60Tl ödüyorum.Şuana dek hiç bir sorunla karşılamadım internetle ilgili.
Sorgulattım 12 mbit diyor.

Çoğu kişi Türknetten şikayetçi sebebi ise sürekli internet kesilmesi ve müşteri hizmetleri ile iletişim sorunu. Ben şuan türknet kullanıyorum hatta 2 saat önce 75 mbit lik pakete geçtim. İlk problem bende hiç yok 35 mbit download 3 upload dediler ben 33 dowload 2.8 upload alıyorum o yönden hiç problem yok ama müşteri hizmetlerine ha dediğin anda ulaşamıyorsun. Bu arada taahhüt de yok. Kısaca ben memnunum tavsiye ederim. Bu link ile abone olursanız size ve bana 1 ay internet hediye

Çoğu kişi Türknetten şikayetçi sebebi ise sürekli internet kesilmesi ve müşteri hizmetleri ile iletişim sorunu. Ben şuan türknet kullanıyorum hatta 2 saat önce 75 mbit lik pakete geçtim. İlk problem bende hiç yok 35 mbit download 3 upload dediler ben 33 dowload 2.8 upload alıyorum o yönden hiç problem yok ama müşteri hizmetlerine ha dediğin anda ulaşamıyorsun. Hangi taahhüt de yok. Kısaca ben memnunum tavsiye ederim. Bu link ile abone olursanız size ve bana 1 ay internet hediye
Kodu verin ikimizde beleşe çıkaralım :ROFL:

Forumda kullanıcılarımızın deneyimlediği Millenicom, Oris Telekom, Net Speed, Türk NET gibi firmalarda en iyi fiyatı kim biçiyorsa ona geçin. Bu firmalar Turkcell ve Türk Telekom alt yapısını kullandığından, Alt yapı ne kadar sağlıklıysa o kadar iyi hizmet veriyorlar.
Millenicom'dan almayın da nerden alırsanız alın :ROFL:

Merhabalar TürkNetin nasıl olduğunu merak edenler şimdi sizin için aklınızda kalan bazı soruları cevaplayalım

TÜRKNET DAVET KODU : IXO58UJ77IWO
1- Türknet müşteri hizmetlerini nasıl?
Cevap : Genelikle 5 İla 40 Dk İçinde Ulaşırsınız
2 - TürkNet kopmalar oluyor mu?
Cevap : uzun süredir kullanıyorum hiç kopma Olmadı
3 - TürkNet neden bu kadar olumsuz yorumları var?
Cevap : Genelikle farkederseniz bilinçsiz insanlar kötü yorum yapıyor sorun genel olarak kendilerinde oluyor ama firmayı suçluyorlar bazen sorun oluyor ama cozuyorlar
4 - TürkNet Kurulum Kac Gün Sürer
Cevap : Belgelerin Turknete Ulaştıktan 2 İla 6 Gun Arasında
5 - NASIL İLK AY BEDAVA TÜRKNET KULANİRİM ?
Cevap : TurkNete Abone Olurken Bu Kodu Müşteri Hizmetlerine Söylerseniz İlk Ay Sizde Bende Ücretsiz Kulanırız

TÜRKNET DAVET KODU : IXO58UJ77IWO O KADAR YARDİMCİ OLDUM KODUMUZU Bİ KULANİRSİN ARRİK

hocam TürkNet altyapınızda ki verebileceği hızı veriyor ama bir sorunla karşılaştığınızda ping, bağlantı sorunları vb. durumlarda epey bir uğraşmanız gerekecektir. bu konularda çok yavaş bir destek sunuyorlar. ping paket kaybı gibi durumlara el atmıyorlar bile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı