TürkNet'e Geçmek

Teşekkürler sağ olun anladığım kadarıyla en fazla olsa olsa zararım kurulum ücreti ve 1 aylık kullanım ücreti olacak. onun dışında vazgeçsem bile kullanmasam iptalde ettirmesem öyle kalıyor ve bana ücret de çıkmıyor. Doğru mu anladım acaba?

Kaç mbps hızda kullanıyorsunuz?
Senin alıcağın hız 14 civarı olur muhtemelen. Şimdi yaptığım testte 20 dedi alt yapı 27'ye kadar destekliyor denmişti. Not: şuanda 20 den fazla sekme açık ve YouTube'dan müzik dinliyorum. Kardeşimde tabletinde geziyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk ay 2 fatura çıkar ön faturalandırmalı hizmet olduğu için. Faturaları ödedikten sonra aboneliği iptal ederseniz 1 hafta içinde dekontlar incelenip E-Devlet'e kullanmadığınız gün kadar alacak tutarını kayıt ederler. İptal ettirmezseniz veya hattınızı dondurmazsanız fatura gelmeye devam eder. Kontörlü denmez yani. TurkNet veya TT kaynaklı sorun olmadıkça modem açık olduğu sürece fatura kesilmeye devam eder. Hizmet dondurma süreside gayet uzun bence.

Senin alıcağın hız 14 civarı olur muhtemelen. Şimdi yaptığım testte 20 dedi alt yapı 27'ye kadar destekliyor denmişti. Not: şuanda 20 den fazla sekme açık ve YouTube'dan müzik dinliyorum. Kardeşimde tabletinde geziyor.
Online oyun oynuyorum açıkcası benim için hızın pek önemi yok ping düzgün olsun yeter benim için inşallah sorun yaşamam. Yardımlarınız için çok teşekkürler.
İlk ay 2 fatura çıkar ön faturalandırmalı hizmet olduğu için. Faturaları ödedikten sonra aboneliği iptal ederseniz 1 hafta içinde dekontlar incelenip E-Devlet'e kullanmadığınız gün kadar alacak tutarını kayıt ederler. İptal ettirmezseniz veya hattınızı dondurmazsanız fatura gelmeye devam eder. Kontörlü denmez yani. TurkNet veya TT kaynaklı sorun olmadıkça modem açık olduğu sürece fatura kesilmeye devam eder. Hizmet dondurma süreside gayet uzun bence.
Şimdi anladım. Kullanmamaya karar verdiğim zaman iptal ettirmek zorundayım iptal etmezsem ücret yine çıkıyor diyorsunuz. İnşallah iptal ettirme işlemleride kolaydır. Şikayetlerde yazılanlar gibi beni uğraştırmazlar umarım. Yardımlarınız için teşekkürler.

İptal için abonelik yapmak için aradığınız numarayı arayabilirsiniz. Telesekreter cevap verecek zaten, iptal için yönlendirir sizi. Faks çekebilir veya genel müdürlüğe kargolayabilirsiniz. Kullanmak istemediğiniz zaman hizmeti dondurabilirsiniz. O kadar uzun mu İnternet'i kullanmadığınız zamanlar olacak?

Geçme dostum, netspeed'e fln geç bir sorunla karşılaşırsan, kesinlikle ilgilenmiyorlar müşteri hizmetleri zaten yok, internetten destek kaydı açıyorsun, direk sorun sizin donanımlarınızda diyip kapatıyorlar,ya da tt net saha ekibi santralinizdeki baglantıya bakarak sorunu çözdü diyorlar,bu da yalan destek kaydı açıyorsun sonra seni arıyorlar,telefonda sorun sizde diyorlar,destek kaydı sonucunada ttnet saha ekibi santralinizdeki sorunu çözdü diye yazıyorlar.

Dondurma hizmeti var. 1 senede 2 hakkın olmakla beraber minimum 30, maksimum 180 gün dondurabilirsin.

Türk net şans işidir. Kimsenin dediğine bakma. Risk alacaksın. Olmazsa iptal edeceksin. Bu kadar basit. Mutlaka kullan diyenleri de ciddiye alma, sakın geçme diyenleri de.

75 mbps, sınırsız kota akk kullanıyorum. 1 senedir bir sıkıntı yaşamadım. İnternetim dahi kesilmedi. Fakat 2 sokak ötede bir arkadaşım da Türk net kullanıyor. 25 mbps alabiliyor ve sürekli interneti interneti kesiliyor. Kısacası şans işi.

Karalayan kullanıcıları dinlemeyin, şayet her firmada birtakım sorunlar mevcut. Ben 1 yıla yakındır kullanıyorum, kullandırtıyorum. Şu ana kadar sorunlar elbette oldu, ama maksimum 2 gün içinde çözülüyor zaten. Bu fiyata bu kadar güzel hizmati bi' TurkNet bi' Netspeed veriyor. Ping olarak da yüksek ping olayı yok. Şayet Turkcell'den TurkNet'e geçtikten sonra ping değerlerim düştü.

Teşekkürler sağ olun anladığım kadarıyla en fazla olsa olsa zararım kurulum ücreti ve 1 aylık kullanım ücreti olacak. onun dışında vazgeçsem bile kullanmasam iptalde ettirmesem öyle kalıyor ve bana ücret de çıkmıyor. Doğru mu anladım acaba?

Eğer geçmeyi düşünüyorsanız benim referansımla geçebilirsiniz. Referansım: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
Eğer hala kayıt olmadıysanız,bu linkle kayıt olursanız hem size 1 aylık,hem de bana 1 aylık bedava internet sağlıyorlar. Hem ilk ay denemek için sana bir fırsat olur :) Türkneti kesinlikle öneririm bu arada. Bana kalırsa Türkiye'nin en iyi internet sağlayıcısı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı