TürkNet'i 25 gündür bekliyorum

NetSpeed kullanıyorum sıfır sıkıntı. En basiti telefonu açıyorum 1 tuşuna basıyorum 10 saniyede müşteri temsilcisi konuşuyor ama TürkNet pardon rezilnet ise muhattap olacağın adam yok ara babam ara sürekli müzik dinletiyorlar bir de o çalışanları çok egolu ve saygısız. Resmen kadın suratıma kapattı telefonu ben orada bir şey anlatıyorum bana resmen eee diye cevap veriyor sanki ben yalan söylüyorum. Bu firmadan uzak durun. Aklı olan bunlardan internet almasın. İptal etmesi de mesele. Fax istiyor iptal için gönderiyorsun 7 gün için de iptal edilir diyorlar fax ellerin de bile olsa sırf kıllık olsun diye 7.güne kadar bekliyorlar 7.gün iptal ediyorlar resmen intikam alıyorlar kendilerince. Bunlarda müşteriyi ezme hor görme süründürme ne ararsanız var. Özellikle kadın temsilciler çok egolu ve saygısız. Ne dinlemesini biliyorlar ne konuşmasını.

Ben ilk defa yorum yapıyorum bu konuda, bana göre çok şişiriyorlar bu firmayı. Herkes bir sorundan bahsediyor. Yayıncılar reklam alıyor, art niyetli düşünmüyorum cidden iyi olabilir, tarafsız konuşuyorum ama gerçek kullanıcıların yorumları cidden iyi değil.
Aynen kullanıcı yorumlarını bende gördüm fakat altyapım destekliyor zaten müşteri hizmetleriyle defalarca konustum 75MBit altyapım destekliyormuş. Şimdi ise arıza problem falan filan diyip geçiştiriyorlar, eninde sonunda kurulacak neyi geçiktiriyorlar ki. Şimdilik Allahtan üst kattaki komşudan kullanıyorum gelene kadar. Bakalım kaç aya bağlanır bekliyorum.
Yerinizde olsam 14 günü geçtiği an başvurumu iptal ettirirdim.
14 günü çoktan geçti bekliyorum. Üst komşumdan kullanıyorum şuanda. Kullanmasaydım çoktan iptal ettirmiştim. Araştırmalarıma göre Türknet kullanan çok sayıda müşteri var. İyidir diye düşündüm ama geciktiler işte. Belkide hızım iyi olacak geldiğinde bilemiyorum.
canerky.art hanenize ilk defa internet bağlantısımı yapılıyor? ev telefonunuz varmı?
İlk değil telefon hattım var hiçbişeyde sıkıntı yok. Bence tamamen bahane gibi duruyor.
Millenicom,Netspeed ve Kablonet öneriyorlar genelde.
Aynen onlarıda düşündüm ama Türknet kullananların daha yoğunlukta oldugunu görünce kararımı verdim.
NetSpeed kullanıyorum sıfır sıkıntı. En basiti telefonu açıyorum 1 tuşuna basıyorum 10 saniyede müşteri temsilcisi konuşuyor ama TürkNet pardon rezilnet ise muhattap olacağın adam yok ara babam ara sürekli müzik dinletiyorlar bir de o çalışanları çok egolu ve saygısız. Resmen kadın suratıma kapattı telefonu ben orada bir şey anlatıyorum bana resmen eee diye cevap veriyor sanki ben yalan söylüyorum. Bu firmadan uzak durun. Aklı olan bunlardan internet almasın. İptal etmesi de mesele. Fax istiyor iptal için gönderiyorsun 7 gün için de iptal edilir diyorlar fax ellerin de bile olsa sırf kıllık olsun diye 7.güne kadar bekliyorlar 7.gün iptal ediyorlar resmen intikam alıyorlar kendilerince. Bunlarda müşteriyi ezme hor görme süründürme ne ararsanız var. Özellikle kadın temsilciler çok egolu ve saygısız. Ne dinlemesini biliyorlar ne konuşmasını.
Ben müşteri temsilcileriyle bi problem yaşamadım ama görecez bakalım bir bağlansında. Taahhütsüz olması beni rahatlatıyor şuanda. Geciksin zaten taahhütlü 2 ay kullanır kapattırırım diye düşünüyorum. Bu mümkün sanırsam.

TürkNet kullananların daha yoğunlukta oldugunu görünce kararımı verdim.

Maalesef öyle değil. Yoğunluğa göre seçim yapmanız yanlış. Eğer öyle bir şey olsaydı Türk Telekom şu an en sorunsuz ve en kaliteli telekomünikasyon hizmeti veren lider firma olurdu. Benim size önerim iptal ettirmeniz ve Millenicom'a başvuru yapmanızdır.

Maalesef öyle değil. Yoğunluğa göre seçim yapmanız yanlış. Eğer öyle bir şey olsaydı Türk Telekom şu an en sorunsuz ve en kaliteli telekomünikasyon hizmeti veren lider firma olurdu. Benim size önerim iptal ettirmeniz ve Millenicom'a başvuru yapmanızdır.
Nasıl iptal edebilirim peki?

Hocam benim ADSL internetim vardı, bu reklamlara kanıp almıştım. Adamlar randevu verip gelmiyordu inanın kafayı yiyecektim sinirden gittim hemen iade başvurusu yaptım. Daha öncesinde de kargoyla evrak falan yolluyorsun giden zamanın oluyor. Fax olayı da doğru benimde 7. gün iptal ettiler. Sakın bulaşma derim dostum, bir daha asla o rezil firmayla işim olmadı. Türk Telekom'da en azından muhatabın var ve gerçek servis sağlayıcı. Şu an ADSL için bana göre gayet iyi.

Hocam benim ADSL internetim vardı, bu reklamlara kanıp almıştım. Adamlar randevu verip gelmiyordu inanın kafayı yiyecektim sinirden gittim hemen iade başvurusu yaptım. Daha öncesinde de kargoyla evrak falan yolluyorsun giden zamanın oluyor. Fax olayı da doğru benim de 7. gün iptal ettiler. Sakın bulaşma derim dostum, bir daha asla o rezil firmayla işim olmadı. Türk Telekom'da en azından muhatabın var ve gerçek servis sağlayıcı. Şu an ADSL için bana göre gayet iyi.

Kurulum ücreti çektiler karttan 3 taksitle. İptal edince geri vereceklerini söylediler. Size verdiler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum ücreti çektiler karttan 3 taksitle. İptal edince geri vericeklerini sölediler size verdiler mi?
Ben kurulum ücreti ödememiştim hocam aylık paket ücreti kesmişlerdi, 2017'de yazın satın almıştım sadece evrak gönderdim onunda sanırım kargo ücreti bana aitti. Ücreti güç bela almıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı