Turknet Önerir misiniz?

Elektrikçi çağırıp yaptıracaksınız. Ya da kendiniz yapın becerebilirseniz
Ben siz dedikten sonra aşşaga indim. Ankastreye baktım. Kutu tamamen kapalı. bir kablo girişi vat plastik bir boru giriyor ankastreye. Başka birşey yok. Yani kapalidan kastım kutu acilabiliyor. Ama apartmanda internet baglatan kişiler var. Ve kablo çekilmesi gerekse onlar çekerlerdi. Herhalde kablolar ve tehsisat tamam. Bilgim tam yok ama komşulardan bağlayan birine soracagim. Ne yapmışlar falan. Ve komşunun birinden gördüm. Modemini direk evdeki telefon girişine takmış. Harici bir kablo çekmemiş.

1 senedir kullanıyorum. İnternet altyapısının iyi olduğu bir yerde yaşıyorsan rahatlıkla geçebilirsin. Altyapı sıkıntısı olan yerlerde o hızlara teoride ulaşıyorsun ama pratikte göremiyorsun. Boğaz açık olduğu için biraz yol kapanındır mantığı ile kim fazla çekerse interneti o sömürüyor.

1 senedir kullanıyorum. İnternet altyapısının iyi olduğu bir yerde yaşıyorsan rahatlıkla geçebilirsin. Altyapı sıkıntısı olan yerlerde o hızlara teoride ulaşıyorsun ama pratikte göremiyorsun. Boğaz açık olduğu için biraz yol kapanındır mantığı ile kim fazla çekerse interneti o sömürüyor.
Bende bağlayıp denicem. Bakalım memnun kalmazsam zaten taahhüt yok. Çıkar türk telekoma giderim. Ama pek istemiyorum. 24 ay taahhütden dolayı.

Telekom altyapısından geçiş yapacaksanız öneririm. Fakat internet yok, yeni başvuru yapıyorsanız telekom kaynaklı çok fazla problem çıkabiliyor. Malesef Turk.Net bu problemleri çözmekte etkisiz kalıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı