TürkNet'ten memnun musunuz?

Türknet bende kullandım 2 defa şans verdim onlara internetim durduk yere gitti kimseye ulaşamıyorsun 3 günde halloldu. 2 sene sonra yeniden türknete geçtim yine durduk yere gitti yine 3 günde geldi. Online işlemlerden yazıyorsun saçma sapan cevaplar veriyorlar. Bende netspeede geçtim 3 senedir sorunsuz kullanıyorum.

1608866393152.png

Çok memnunum. Sizde yapa dasınız zaten alabilirsiniz bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

10645450623.png

Bir ara satürasyon sorunu yüzünden ping sorunu yaşamıştım, 1.5 hafta sonra kapasite arttırımı yaparak sorunu çözmüşlerdi. Onun dışında sorun yaşamadım. Hizmet kalitesinden memnunum. Fakat kesinlikle müşteri hizmetlerinin geri gelmesi gerekiyor.

Eki Görüntüle 799836
Bir ara satürasyon sorunu yüzünden ping sorunu yaşamıştım, 1.5 hafta sonra kapasite arttırımı yaparak sorunu çözmüşlerdi. Onun dışında sorun yaşamadım. Hizmet kalitesinden memnunum. Fakat kesinlikle müşteri hizmetlerinin geri gelmesi gerekiyor.

Müşteri hizmeti ekstra maliyet zaten Online çözüyorlar sorunu gerek yok fazladan masrafa ayrıca 3 yıldır kullanıyorum 1 sene kullandığım s. Online'nin 1senesinde yaşadığım sıkıntıların 10'da biri kadar bile sorun yaşamadım.

Müşteri hizmeti ekstra maliyet zaten Online çözüyorlar sorunu gerek yok fazladan masrafa ayrıca 3 yıldır kullanıyorum 1 sene kullandığım s. Online'nin 1senesinde yaşadığım sıkıntıların 10'da biri kadar bile sorun yaşamadım.
Koskoca firma ise eğer ekstra maliyet yapmasını da bilecek. Para veriyoruz bu hizmete bedavaya vermiyor bunu. O çok sövdüğümüz TT'nin bile müşteri hizmetleri var. Online işlemlerdeki çoğu kişinin sorun çözme gibi bir tarafı yok siz sadece sorun yaşamayan nadir kişilerdensiniz. Copy paste cevapları gönderip duruyorlar. Satürasyon sorunum var diyordum bana kablolu mu bağlandınız diye soruyorlardı. Allahtan sonradan network ekibinden bilgili bir arkadaş destek kaydıma baktı da sorunumu çözdü yoksa satürasyon sorunu çözülecek gibi değildi. Doğruya doğru, yanlışa yanlış dememiz gerekiyor.
Bende sorun yaşamadım diyebilirim satürasyon sorunu hariç.

Koskoca firma ise eğer ekstra maliyet yapmasını da bilecek. Para veriyoruz bu hizmete bedavaya vermiyor bunu. O çok sövdüğümüz TT'nin bile müşteri hizmetleri var. Online işlemlerdeki çoğu kişinin sorun çözme gibi bir tarafı yok siz sadece sorun yaşamayan nadir kişilerdensiniz. Copy paste cevapları gönderip duruyorlar. Satürasyon sorunum var diyordum bana kablolu mu bağlandınız diye soruyorlardı. Allah'tan sonradan network ekibinden bilgili bir arkadaş destek kaydıma baktı da sorunumu çözdü yoksa satürasyon sorunu çözülecek gibi değildi. Doğruya doğru, yanlışa yanlış dememiz gerekiyor.
Bende sorun yaşamadım diyebilirim satürasyon sorunu hariç.

Koskoca dediğin firm a o kadar küçükki inanamazsın, yine de TTNET'ten çok çok iyi ttnettin belki 20'de biri kadardır belki daha küçük, ama sorunumuz bu değil şimdi, çağrı servisi olmaması bence çok gereklide değil olmaması maliyet hesabı bakımından olduğu kadar hatların kullanımlarının çağrı servisleri tarafından kullanılmayıp bunu müşteriye sunmaları, böylece gereksiz çağrı servisleri olmadığından, şebeke etkin kulllanılabiliyor, ben senelerdir kullanırken 10lineden yazdığım sorun 10U bile bulmamıştır, TT nette her 3-4 günde bir TTNET'i arıyordum sürekli net kopuyordu bunda kopma falan yok ben kapatmadığım sürece internet hep oluyor, arada hız düşüyor bir kapa aç yapıyorum düzeliyor hepsi o.

Bugün kurulum yapıldı söyledikleri gibi 100 mb alıyorum çok güzel 2 günde kurulum yapıldı yorumlara aldırış etmeyin çoğu altyapısal sorunlardan kaynaklı fiber100 varsa sıkıntı yaşamazsınız RDU11BM19OPK bu kodla bir ay ücretsiz kullanabilirsiniz abone olurken.

Direk geç, ben hala TTNET kullanıyorum. Bitmesine daha 2 yıl var. 50 Mbps altyapımız var ve babama fiber 24 Mbps deyip kandırmışlar. 2 yıl boyunca bekleyeceğim :(

Geri
Yukarı