Tulpar T5 V21.4 vs V21.2.2

2060 değil 3060 verelim:D
2060'lı laptoplar hem fiyatları yakın hemde daha az performanslı.Genel olarak tüm parçaları ile.

işlemcide monstarda daha iyi bir model alıyor bu bilgisayar 2060 3060 lardan bahsediyordun 500 db ssd ye ne sığsın 15 inc biraz küçük değilmi oyun bilgisayarı için
2060 değil 3060 verelim:D

V22.1 alın hocam V21 serisi şu an alınmaz.
arkadaşım bilgisayarın içi boş ben 3 ay araştırdım fiyatları takip ettim

işlemcide monstarda daha iyi bir model alıyor bu bilgisayar 2060 3060 lardan bahsediyordun 500 db ssd ye ne sığsın 15 inc biraz küçük değilmi oyun bilgisayarı için
15.6 inç ile oyun oynanmayacak diye bir şey yok?
512 GB SSD her türlü yeter merak etme. Yetmezse ikinci bir M2 slotu var.
Çok çok alır bir tane monitör onu bağlar HDMI kablo ile.

Ona bakılırsa 1000 inç bir laptop olsa içinde eski donanımlar olsa o zaman onunla oyun oynanabilir mi olacak?

2060'lı laptoplar hem fiyatları yakın hemde daha az performanslı.Genel olarak tüm parçaları ile.
birde işlemciye bak daha az performanslı demişsin ayrıca gb olarak da daha düşük laptoplarda her şey rakam değil bilgisayarda farkı net görürsün ama laptopta ısınma önemli bir konu neyse ne demişler ....

İşlemcide monstarda daha iyi bir model alıyor bu bilgisayar 2060 3060'lardan bahsediyordun 500 dB SSD'ye ne sığsın 15 inc biraz küçük değil mi oyun bilgisayarı için.

Arkadaşım bilgisayarın içi boş ben 3 ay araştırdım fiyatları takip ettim.

3 ay araştırınca ne oluyor yani? 1 senedir piyasadaki tüm modelleri takip ediyorum ama belirtmiyorum. Bilgisayarın içi nasıl boş söyler misiniz? Dolu olması için ne gerekiyor?

birde işlemciye bak daha az performanslı demişsin ayrıca gb olarak da daha düşük laptoplarda her şey rakam değil bilgisayarda farkı net görürsün ama laptopta ısınma önemli bir konu neyse ne demişler ....
90 derecenin üstüne çıkmadığı sürece sorun yok.
3 ay araştırınca ne oluyor yani? 1 senedir piyasadaki tüm modelleri takip ediyorum ama belirtmiyorum. Bilgisayarın içi nasıl boş söyler misiniz? Dolu olması için ne gerekiyor?
45 inç ekran olması lazım ona göre.

Ona bakılırsa 1000 inç bir laptop olsa içinde eski donanımlar olsa o zaman onunla oyun oynanabilir mi olacak?
hayır bende zaten bir tane monster var ben 16 bine 17 inh rtx 2070 i7-10875h 2 tb ssd ve 17 inc aldım bu fiyata değmez o yüzden söyledim sen bir bu özellikleri karşılaştır bakayım

bence bu zamanda alınacak en kötü oyuncu bilgisayarı bu olabilir
rtx 2070 i7-10875h 2 tb ssd ve 17 inc
Kocaman ekranı olunca içi dolu mu oluyor? Laptop bu hocam taşınabilir olması lazım. Zaten ekran kartı, işlemci derken laptopun kasası doluyor.
ne kullanıyorsun sen mesela

Geri
Yukarı