Tulpar T7 v20.2 alınır mı?

Bütçe
12000
Yeminle tam yükte 75 dereceyi geçmiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    600,1 KB · Görüntüleme: 128
Casper farkı araba gibi düşün motor ısındıkça verimli çalışıyor ASUS, MSI benzemez. (!):)
Hocam o kadar mantıksız bir cümle kurdunuz ki, şu anda ciddi misiniz yoksa dalga mı geçiyorsunuz gerçekten anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu sahibi mangala gitmiştide birileri savunuyor birileri savunmuyor emin olamiyorum ben buraya yardim istemeye geldim kafam daha çok karışti sağ olun :))
arkadaslar bir de 2.sorum 2060TAN 1660 Ti ya dusuyorsunuz 16 GB RAM'den 8E dusuyorsunuz 17.3 inçten 15.6'ya düsüyorsunuz ama diyorsunuz ki Acer Lenovo TUF Gaming her neyse isimleri onlar ile ayni özellikte kafami karistiran yer burasi.

Bu kadar mı kötü Monster arkadaşlar? 2060'tan 1660'a düşüyorsunuz + attıklarinizin hepsi 15.6. oyun da oynayacağım dedim. 17.3 olmalı ekran en azindan.

İsterseniz alın. Ama yetkili servis çalışanlarıyla bacanak olursunuz o derece yani. Baştan söyleyelim. Sizce neden ucuz muadillerine göre hiç düşündünüz mü?
Sizde yok diye bütün Türkiye'de mi yok?

Daha araştırsam neler çıkar.

Anakart ve kapanma problemlerini unutmuşsunuz.
Yeminle tam yükte 75 dereceyi geçmiyor.

Hocam orada 98 yazıyor ama siz bilirsiniz.😂

Son düzenleme:
İsterseniz alın. Ama yetkili servis çalışanlarıyla bacanak olursunuz o derece yani. Baştan söyleyelim. Sizce neden ucuz muadillerine göre hiç düşündünüz mü?

Anakart ve kapanma problemlerini unutmuşsunuz.

Hocam orada 98 yazıyor ama siz bilirsiniz.😂

Ona bakarsak Xiaomi'de ucuz ama telefonumu alalı 1 sene oldu ve cok rahat ve hızlı. Sizin dediginize göre Xiaomi neden ucuz kalitesiz diye mi?

Geri
Yukarı