Tulpar T7 V20.4.1 madencilik performansı nasıldır?

Bu arada oyun oynarken hashrate düşecektir.
50 Mh/s alıyorsa, en fazla 45-43 civarına düşer dediğim oyunlarda. Zaten başka bir oyun oynayamaz çok düşük grafikli oyunlar hariç.
Bu arada oyun oynarken hashrate düşecektir.

Hocam ulaşıyor ama maalesef sağlıklı olmuyor ve arada mavi ekran yediği oldu.
Çipten çipe, markadan markaya değişiklik gösteriyor hocam. Normaldir.

Bu arada ben masaüstü nde yapıyorum ve aylık gelen para şu anki kur ile 1600 TL.
A2660850-465E-4042-84D2-E991B8836AB8.jpeg

15 saat mining için yetmeyebilir.

24 saat yaptığınızı varsayarsak, günlük 3.33 dolar ediyor. Aylık ise 1300 TL ediyor.

1 sene boyunca yapsanız amorti eder neredeyse %90'ını

İnternetten araştırdım ama, adam gibi mining nasıl yapılır bulamadım. Senin önerdiğin rehber gibi bir şey var mı?

İnternetten araştırdım ama, adam gibi mining nasıl yapılır bulamadım. Senin önerdiğin rehber gibi bir şey var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unutmayın, ETH kazmak için en az 6 GB VRAM gerekli. O.C. ayarlarını yapmış olmanız, ısının yüksek olmaması gerekli. Bilinçsiz bir şey yapmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Unutmayın, ETH kazmak için en az 6 GB VRAM gerekli. O.C. Ayarlarını yapmış olmanız, ısının yüksek olmaması gerekli. Bilinçsiz bir şey yapmayın.

Bir şey daha soracağım. Benim tamamen onaylanmış Binance hesabım var. Ama ona girince tekrardan hesabımı onaylamamı istiyor. Tekrardan kimlik resmi ile fotoğraf çekilmekle falan uğraşamam ki zaten vakti zamanında yapmıştım. Bunu nasıl çözerim?

Bir şey daha soracağım. Benim tamamen onaylanmış Binance hesabım var. Ama ona girince tekrardan hesabımı onaylamamı istiyor. Tekrardan kimlik resmi ile fotoğraf çekilmekle falan uğraşamam ki zaten vakti zamanında yapmıştım. Bunu nasıl çözerim?
Eğer gün içinde onayladıysanız, yarını bekleyebilirsiniz düzelmesi için. Arkadaşım da aynı sorunu yaşıyordu, bekleyerek düzeltmişti.

Olmadı, Binance canlı desteğe yaızn.

Eğer gün içinde onayladıysanız, yarını bekleyebilirsiniz düzelmesi için. Arkadaşım da aynı sorunu yaşıyordu, bekleyerek düzeltmişti.

Olmadı, Binance canlı desteğe yaızn.

İşin aslı şu. Yaklaşık 6 ay önce hesap oluşturdum ve kimliği doğruladım. Bugün giriş yaptığımda ise yine benden doğrulama istiyor. Binance'i fazla bilmiyorum, canlı desteğe nasıl bağlanabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı