Tulpar T7 V20.4.1 madencilik performansı nasıldır?

burhanbozkurt

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar; Monster Tulpar T7 V20.4.1 17,3 almayı düşünüyorum. Fiyatı yaklaşık 19000 TL civarı. Günlük 15 saat ETH kazımı yaptırsak kazanacağımız para ile yarısı amorti olur mu? Yani 10 taksitle aldığımızı düşündüğümüzde taksitler bittiğinde yarı maliyeti çıkabilir mi? 10 ay sonunda da cihazı yarı fiyatına satsak kullandığımız kar olur mu? Cevaplayan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

15 saat mining için yetmeyebilir.

24 saat yaptığınızı varsayarsak, günlük 3.33 dolar ediyor. Aylık ise 1300 TL ediyor.

1 sene boyunca yapsanız amorti eder neredeyse %90'ını
24 saat yaparsa cihazı kullanamaz hocam, arkadaşın niyeti hem madencilik yapıp para kazanmak hem belirli bir zaman diliminde de kendi işleri ve zevkleri için kullanmak anladığım kadarıyla.

24 saat yaparsa cihazı kullanamaz hocam, arkadaşın niyeti hem madencilik yapıp para kazanmak hem belirli bir zaman diliminde de kendi işleri ve zevkleri için kullanmak anladığım kadarıyla.
Mining yapması, işlerini halletmesini engellemez. Oyun oynamadığı sürece her işini yapabilir Render falan hariç.

Valorant, LOL gibi oyunları da oynayabilir.

15 saat mining için yetmeyebilir.

24 saat yaptığınızı varsayarsak, günlük 3.33 dolar ediyor. Aylık ise 1300 TL ediyor.

1 sene boyunca yapsanız amorti eder neredeyse %90'ını
çok teşekkür ederim cevapladığınız için
Merak ettiğim bir husus daha var. Bu 10-12 aylık peryotta herhangibir sorun olduğunda ürünün garanti dışı kalma durumu olurmu?

çok teşekkür ederim cevapladığınız için
Merak ettiğim bir husus daha var. Bu 10-12 aylık peryotta herhangibir sorun olduğunda ürünün garanti dışı kalma durumu olurmu?
Bildiğim kadarıyla mining yapmak garantiyi devre dışı bırakır fakat anlayacaklarını sanmıyorum mining yaptığınızı.

Mining yapması, işlerini halletmesini engellemez. Oyun oynamadığı sürece her işini yapabilir Render falan hariç.

Valorant, LOL gibi oyunları da oynayabilir.
Bunu bilmiyordum hocam. Eğer bu oyunları da oynayabiliyor ise gayet iyi tabii ben render için kullanıyorum ama arkadaş için güzel bir haber. Ben de bilgilenmiş oldum hocam.

Başınızı ağrıttık gece gece
istediğim makinayı yazdım fakat bu rakamlarda tavsiye edebileceğiniz fiyat/performans tavsiyeside alabilirim.

Geri
Yukarı