Tulpar T7 v21.7 alınır mı?

Karar verdiniz mi? Eğer vermediyseniz verince hangisini seçtiğinizi söylerseniz sevinirim.

Vallahi karar veremedim. Ama destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Merhaba. Fiyatı kısmak zorunda kaldım. Üst segmentin sonu yok.

Bu iki cihaz nasıl.

Sizin dediğiniz Pulse kafamı karıştırdı. :)
Acer almaktansa.

Son düzenleme:
Vallahi karar veremedim. Ama destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Merhaba. Fiyatı kısmak zorunda kaldım. Üst segmentin sonu yok.

Bu iki cihaz nasıl.

Sizin dediğiniz Pulse kafamı karıştırdı. :)
Acer almaktansa.
Disk ve ram olarak benim dediğim daha iyi diğerlerinden. Eğer alabiliyorsanız benim dediğimi alın. Şimdi bana karşı gelecek arkadaşlara birkaç kanıt göstermeliyim sanırım. Acer'in ramleri 2933 MHZ ancak MSI ve ASUS olanların 3200 MHZ. ASUS'un disk kapasitesi 512 GB MSI ve Acer'in ise 1 TB. İlaveten MSI laptobun işlemcisi İ7 11800H fakat Acer'in İ7 10750H. ASUS'un ise 11370H. Yani işlemci konusunda da MSI önde.

Disk ve RAM olarak benim dediğim daha iyi diğerlerinden. Eğer alabiliyorsanız benim dediğimi alın. Şimdi bana karşı gelecek arkadaşlara birkaç kanıt göstermeliyim sanırım. Acer'in RAM'leri 2933 MHz ancak MSI ve ASUS olanların 3200 MHz. ASUS'un disk kapasitesi 512 GB MSI ve Acer'in ise 1 TB. İlaveten MSI laptopun işlemcisi i7 11800h fakat Acer'in i7 10750H. ASUS'un ise 11370h. Yani işlemci konusunda da MSI önde.

Asus Tuf Gaming FX506HM-HN061 i7-11800H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 144 Hz 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

Bu cihazı aldım. En sonunda. Çok teşekkür ederim değerli katkılarınız için.

Güzel bilgisayar. İşlemci ve disk olarak önediğim laptopa eş. RAM MHz değerini göremedim. Sanırsam 3200 MHz. Eğer öyleyse RAM MHz değeri olarak da eş. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Evet 3200 yazıyor. Çok teşekkür ediyorum.
Evet 3200 yazıyor. Çok teşekkür ediyorum.

Çok daha iyisi sizlerin olsun inşallah.

İncelerseniz sevinirim. Firma ve servisi hakkında bilgiler içeriyor. Ben tavsiye etmiyorum Monster!

Hocam ürün elinize ulaştığında ürün hakkında yorum yapıp bilgi verirseniz sevinirim. :D

Çok anlamam test vb işlerden ama genel olarak bildiğim kadarı ile tabii ki paylaşırım.

İncelerseniz sevinirim. Firma ve servisi hakkında bilgiler içeriyor. Ben tavsiye etmiyorum Monster!

Teşekkürler tavsiyeniz için. Satın aldım. Üstteki mesajlarda yer alan ASUS'u.
Merhaba. Bilgisayar geldi. Kasa görüntü çok güzel. Daha iyisi sizlerin olsun inşallah.
Linkteki hatayı alıyorum. ASUS'la görüştüm. 11. nesil de olan bir durummuş. Çözmeye çalışıyorum.
Çözümü de [Notebook Bilgisayar] Intel 11. Nesil işlemciler (Intel Tiger Lake) Sorun Giderme - Windows 10 yüklemesi sırasında sürücü bulunamıyor | Resmi Desteği | ASUS Türkiye
Buradadır. Ama ben çözemedim daha :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı