Tulpar T7 v24.1 vs Tulpar T5 21.4 vs. Tulpar T7 v20.3

Tamamdır teşekkür ederim dediklerini aynen uyguladım aşağıda bir de böyle seçenekler var bunları nasıl değiştirebilirim?
Dipnot: Çekirdek voltaj offseti -100'e çektiğimde bu aralıkta sistem aşırtma yaptığında mavi ekran, sistemin kendini kilitlemesi ve siyah ekran gibi sorunlarla karşılaşabilirsin diyor cihaz bir sorun oluşturur mu bu durum?
Bu sekmede ayarlama yapmaya gerek yok. Araştırma yaptım azıcık. Pek gerek görmüyorum.

Çekirdek Offset'i rahatlıkla -100 olarak ayarlayın.

Bu sekmede ayarlama yapmaya gerek yok. Araştırma yaptım azıcık. Pek gerek görmüyorum.

Çekirdek Offset'i rahatlıkla -100 olarak ayarlayın.

Tamamdır zaten az önce denedim herhangi bir mavi ekran sorunuyla karşılaşmadım aksine oyunlar daha akıcı oynanmaya başladı bu ayarı yaptıktan sonra ve cihaz serinledi. Tekrar çok teşekkür ederim :)

V24.1 alma planım var herkes clevo diyor tam olarak ne gibi bir sorun ile karşılaşma ihtimalim var acaba ?
bişey demek doğru olmaz şuan için hocam testleri incelemek gerek onun için ama internette henüz bir test yok sanırım ve ekra fhd olduğu için şahsen ben tercih etmezdim o cihazı ama sizin bileceğiniz iş tabii ki

Bende alıcam bu modeli haberleşelim seninle
Aga sana önerim monsterdan uzak durman olucak. Ben de donanımı güçlü v.s diye bu hatayı yaptım cihazın ısınmasımı dersin malzeme kalitesizliğimi dersin oun oynarken yaptığı sesmi dersin ya da pil ömrünün 2 saat gitmesimi monster almak tamamen pişmanlıklar silsilesidir. alıcaksan illa ki bir cihaz kaliteden şaşma asus,msi,lenovo gibi markaları tercih et derim. benim aldığım monster ilk günden beri sorundan başka bir şey çıkarmamıştı bana. mux switch var diye aldık dgpu açınca cihaz siyah ekranda kalıyordu. hadi onu hoş gördüm bir şey demedim cihaz aldıktan 2 hafta sonra çöktü googleda gezerken. servise yolladım onlar bile çözemedi anakartımı yandı ne oldu bilmiyorum artık.

Aga sana önerim monsterdan uzak durman olucak. Ben de donanımı güçlü v.s diye bu hatayı yaptım cihazın ısınmasımı dersin malzeme kalitesizliğimi dersin oun oynarken yaptığı sesmi dersin ya da pil ömrünün 2 saat gitmesimi monster almak tamamen pişmanlıklar silsilesidir. alıcaksan illa ki bir cihaz kaliteden şaşma asus,msi,lenovo gibi markaları tercih et derim. benim aldığım monster ilk günden beri sorundan başka bir şey çıkarmamıştı bana. mux switch var diye aldık dgpu açınca cihaz siyah ekranda kalıyordu. hadi onu hoş gördüm bir şey demedim cihaz aldıktan 2 hafta sonra çöktü googleda gezerken. servise yolladım onlar bile çözemedi anakartımı yandı ne oldu bilmiyorum artık.
Hocam sizdeki model neydi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı