Tulpar T7 V25.1 alınır mı?

Bütçe
19000 TL
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada incelemesi var merakınız varsa bakın adamlar 240 Hz ekranı 300 Hz ile değiştirmişler.
Youtube birkaç inceleme ben de izledim, fiziki olarak elinde bulunduranlardan bir şey rica edecektim..

Cevap için teşekkür, iş için alacağım, ekran kalitesi ile ilgili kafama bir şey takıldı.

Elinde olanlar varsa bir web sayfasının görüntüsünü rica edecektim..

Elimde var hocam o yüzden yazdım zaten :)
Eğer size zahmet olmazsa bu web adresini açıp, print screen yapıp ekran görüntüsünü paylaşma şansınız var mı ? Amacım yazı keskinliğini anlamak..

özellikle ekranın sağında watchlist bölümündeki yazı karakterleri ve keskinliği..
Eğer size zahmet olmazsa bu web adresini açıp, print screen yapıp ekran görüntüsünü paylaşma şansınız var mı ? Amacım yazı keskinliğini anlamak..

özellikle ekranın sağında watchlist bölümündeki yazı karakterleri ve keskinliği..
ürünü almak istiyorum.. o yüzden detaylı uğraşıyorum.

ürünü almak istiyorum.. o yüzden detaylı uğraşıyorum.
Ne öğrenmek istediğinizi anlamadım ama buyrun hocam.
123.png

Ne öğrenmek istediğinizi anlamadım ama buyrun hocam.Eki Görüntüle 1198003
Zahmet oldu. Canlı olarak gördüğüm cihazda yazıların keskinliği çok iyi değildi hatta dağılmalar vardı. Sanırım o cihazda geçici bir sorun vardı..

Dikkat ettiğim yer sağ kısımda Symbol yazan yer ve altındakiler... VIX, DXY.. vb yazan yer. Gördüğüm kadarıyla gayet net.
Ürünü sipariş verdiğimizde herhangi bir sorun varsa iade edebiliyoruz değil mi ?

Zahmet oldu. Canlı olarak gördüğüm cihazda yazıların keskinliği çok iyi değildi hatta dağılmalar vardı. Sanırım o cihazda geçici bir sorun vardı..

Dikkat ettiğim yer sağ kısımda Symbol yazan yer ve altındakiler... VIX, DXY.. vb yazan yer. Gördüğüm kadarıyla gayet net.
Ürünü sipariş verdiğimizde herhangi bir sorun varsa iade edebiliyoruz değil mi ?
Panelle alakalı olabilir belki hocam ancak benim ekranımda gayet net okunuyorlar. Clear type tuner ile okunabilirlik kalibrasyonu da yaptım. Belki işinize yarayabilir aldıktan sonra.

Tabi ilk 15 gün keyfi iade hakkınız var, sorun olsa da olmasa da.

Panelle alakalı olabilir belki hocam ancak benim ekranımda gayet net okunuyorlar. Clear type tuner ile okunabilirlik kalibrasyonu da yaptım. Belki işinize yarayabilir aldıktan sonra.

Tabi ilk 15 gün keyfi iade hakkınız var, sorun olsa da olmasa da.
Isınma sorunu var mı hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı