Tulpar T7 V3.3 Alınır mı?

Ben monster kullaniyorum bir kötülügünü görmedim mesaj atiginizda en gec 24 saat içinde cevapliyorlar msi aldiginda bir sorunla karşılaştıginda karşinda bu kadar kisa surede muhatap bulamicaginizi belirtiyim. Bunu belki alakasiz olcak ama nike ile lescon un ayni kalitede ayakkabı üretip lesconun 150 tlye satilmasi nike ayakkabinin 250ye satilmasi gibi bişi marka takintiniz yoksa monster ile msi karsilastirilamaz. Herzaman yerli firma.

Ben monster kullaniyorum bir kötülügünü görmedim mesaj atiginizda en gec 24 saat içinde cevapliyorlar msi aldiginda bir sorunla karşılaştıginda karşinda bu kadar kisa surede muhatap bulamicaginizi belirtiyim. Bunu belki alakasiz olcak ama nike ile lescon un ayni kalitede ayakkabı üretip lesconun 150 tlye satilmasi nike ayakkabinin 250ye satilmasi gibi bişi marka takintiniz yoksa monster ile msi karsilastirilamaz. Herzaman yerli firma.
Biraz alakasız olucak ama bu laptopu Almanya'da nerden bulabilirim bir internet sitesi falan var mı bilen biri söylerse sevinirim.
Araştırdım Monster Fokus Bilgisiyar firmasının malıymış yani yurt dışında bulunmuyormuş :)

Son bir şey valla son :D Focus Bilgisayar adı altında tanıdım çalışan var ona söylesem bu laptopu ona yollarlar mı yani geliş fiyatından (4,600 falan) alma şansım olur mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı