Tulpar v25.1.2 nasıldır?

Bütçe
28000

AeroAngel

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, laptop arayışı içerisindeyim ve Monster'in bu laptopu çok meşhur oldu zaten bilindiği üzere. Benim merak ettiğim konu laptopun ısınması nasıldır? Edit fotoshop, dizi film izlemek icin iyi bir cihaz mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel bir cihaz. Kasa kalitesi güzel olanlardan. Fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim.

Son düzenleme:

Ciddi misin abisi? Düzgün model diye önerdiğin Clevo kasa ile iki gün sonra "İşlemci 97C'e çıkıyor yardım" diye başlık atar. Kafanıza göre 3060P 3070Q'dan daha iyi demeden önce bir araştırın, elinizin altında Google, YouTube var. Biri kuyuya taş atıyor, diğerleri de peşinden gidiyor :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuşma tavrina bak :D Clevo kasa diyerek bilmeden konusuyorsun tongfang kasa attığım model Tulpar'larda Clevo kasa olduğunu sanan ilk insan olabilirsin.

Konuşma tavrina bak :D Clevo kasa diyerek bilmeden konusuyorsun tongfang kasa attığım model Tulpar'larda Clevo kasa olduğunu sanan ilk insan olabilirsin.

Evet, ama sen maalesef forumda hiçbir halt bilmeden ve araştırmadan kafasına göre net GPU kıyası yapan ilk kişi değilsin. Belki senin yönlendirmenle o kadar etmeyecek bir cihaza 30K bayılacak daha iyisini 25-26'a alabilirken, bunu göz önünde bulunduramıyorsunuz. Nasıl olsa para sizin cebinizden çıkmayacak değil mi? Ortada hiçbir argüman olmadan böyle net bir tavırla konuşurken düşünmüyor musunuz "Ya ben bunu böyle diyorum da, acaba gerçekten böyle mi?" diye?

Daha iyisi derken? Ayni ozellikteki cihazlarin incelemesini atiyorsun fakat attığın modelin işlemcisi beter MUX yok, diğer modelin artıları bunu rahatlıkla kapatabilir duyar kastigim falanda yok boş yapiyorsun.

Hatta istersen attığın modeli rahatça aynı bütçede tokatliyacak bir model göstereyim Acer Nitro 5 12.Nesil Core i5 İşlemcili Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Acer Nitro 5 12.Nesil Core i5 İşlemcili Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Modelin ozelliklerini de sen yazmadan aciklayayim, yeni kasa 3060 140W var, MUX var işlemcisi zaten önünde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı