Turan (Türk) Birliği Kurulur mu?

Güçleneceğiz, güçleneceğiz yüzyıllar sonra kimse Tengri'nin kılıçları nı durduramayacak.

Kardeşim kafan güzel mi eski de kaldı onlar sadece orduyla olmaz bu işler ekonomi eğitim sağlık e? Bunlar ne olacak diriliş ertuğrul fazla vurmuş insanlara.

Türk devletlerinin bir çoğu "yeni nesil sömürge" altında diyebiliriz. Devlet değiller aslında. Geriye kalanlar da zor gibi, içlerinde en güçlü biziz yine. Olması iyi mi olur bilmem de zor, olursa bile çok zaman alır.

Bazı arkadaşlar ATV ve TRT'nin malum dizilerini izleyip gelmiş sanırım.

Bak ben dizi izlemem bu bir. Ben de kabul ediyorum şu an güçsüzüz bu iki. Belki ileride kurulur diyorum bu da üç.

Eğer bir birlik kurulmasını isteseydim, Avrupa birliği gibi Türkiye'nin de içinde söz sahibi olduğu, Çin'in vs. dahil olduğu bir Asya Birliği tarzı bir şey kurulmasını isterdim.

Eğer bir birlik kurulmasını isteseydim, Avrupa Birliği gibi Türkiye'nin de içinde söz sahibi olduğu, Çin'in vs. dahil olduğu bir Asya Birliği tarzı bir şey kurulmasını isterdim.

Şangay iş birliği Örgütü olmasın o?
Bırak turan kurmayı turan lafı bile yapamazsın Rusya varken kim bu devirde birbirine beleş toprak verir?

Rusya daha dibindeki Ukrayna ile uğraşamıyor bizimle mı uğraşacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı