Turbobit para vermeden hızlı indirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak sabahtındır diğer arkadaşada bunu açıklamaya çalştm bir türlü anlamadı sende eninde sonunda bir şekilde anladın illegal yollarada teşvik etmek etik değil diyosunda ne yapak yani oyunun indirime girmesini bekleyek. Aslında biz gidip o oyunları o yüksek fiyata aldıgımızda adamlar dahada çok alışıyor her yeni çıkardıkları oyunda fiyat arttırıyolar üstelik sistem gereksinimleride ayrı bişey yüksek sistem gereksinimleri gösteriyolar anlamadım yani.
İndirim beklenebilir. Para biriktirilebilir. Sonuçda bu dünyada her istediğin anında olmuyor. Bir oyun için kul hakkı fazla.

İndirim beklenebilir. Para biriktirilebilir. Sonuçda bu dünyada her istediğin anında olmuyor. Bir oyun için kul hakkı fazla.
:D Ben kull hakkı olarak düşünmüyorum. Benim düşüncem böle adam gibi bir oyun olsun fiyatı uygun olsun gerçekten parayı hak etsin ben orjinalini gidip alırım daha dün orjinal olarak dayz aldım.

:D Ben kull hakkı olarak düşünmüyorum. Benim düşüncem böle adam gibi bir oyun olsun fiyatı uygun olsun gerçekten parayı hak etsin ben orjinalini gidip alırım daha dün orjinal olarak dayz aldım.
Kul hakkı arkadaşım kesin ve net. Adam bu oyunu yapmak için zaman, bilgi, para vs birsürü şey harcıyor sen nasıl buna kuk hakkı değil dersin çok ilginç.

Öyle bir şey olsa ben kullanırdım.
Eskidendi o premium link dönüştürme, şimdi farklı yöntemler var ama hiç güvenilir değil, bazı siteler yapıyor dosyayı kendine indiriyor sende oradan indiriyorsun artık ne çıkarsa karşına orada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı