Turbox bilgisayar her şeyde kasıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SerkanBurakG

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Turbox PC aldım. Oyunlarda hep kasıyor, CPU cok ısınıyor, bilgisayar kendı kendıne kapanıyor, mavı ekran verıyor, cok gec acılıyor. Discord bıle kasıyor. Gunluk kullanımda cok kotu kasıyor. 720P'de bıle kasıyor YouTube vıdeoları, hiçbir şey yapamıyorum, kullanamıyorum. 10.000 liraya aldım. Çözümü var mıdır, yardım edebılır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben iyi bir marka olduğunu sanıyordum belki bir hata olmuştur diye düşündüm konu açayım dedim belki çözülür sandım ama çöp ve kazık bir marka olduğunu bilmiyordum cidden şok oldum bende.

%100 troll konu ya teknolojik alete 10k verirken 50 kere araştırır insan.

Hocam bana önerdi Discord'daki arkadaş 30 dakika anlattı dinledim onu yani bende sandım yanında monitor veriyor falan dedim karlı alınır aldım bende pişman oldum sonra.

Hocam ben iyi bir marka olduğunu sanıyordum belki bir hata olmuştur diye düşündüm konu açayım dedim belki çözülür sandım ama çöp ve kazık bir marka olduğunu bilmiyordum cidden şok oldum bende.

İyi bir marka olduğunu sanıyordun ama marka hakkında en ufak bir fikrin bile yokmuş zaten? Sadece google Turbox yazsan hakkında çıkan onlarca olumsuz şeyi görebilirdin. Kusura bakma.

Bu video ve altındaki yorumlarda bulunan beynini aldırmış kişilerdendir. Bunlara göre bir bilgisayarda ne kadar ışık varsa o kadar güçlüdür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Rezillik tamamen. Kimse parayı kolay kolay kazanmıyorken, insanları böyle bir video çekerek yanıltmak çok büyük kul hakkı hocam yahu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı