Turbox Vakası

Ah Turbox bizi düşünüp Cyberpunk oynattırıyor ucuz fiyata.

300 TL fazla verememiş. :D APU alsa böyle sıkıntı kalmayacaktı göreceğiz bekliyorum.

O paraya toplayacağın APU da çöp olurdu. Kullanılabilir seviyede monitör, klavye ve mouse toplam 700 TL civarı desek kalan parayla zor 2500 TL'ye ancak ikinci elde pazarlık yapa yapa sistem toplanır o da satıcının dürüstlüğü, kargoları, elden teslimatı, parçanın 2 hafta sonra elde kalıp kalmayacağı derken uğraşmaya değmez.

O paraya toplayacağın APU'da çöp olurdu. Kullanılabilir seviyede monitör, klavye ve mouse toplam 700 TL civarı desek kalan parayla zor 2500 TL'ye ancak ikinci elde pazarlık yapa yapa sistem toplanır o da satıcının dürüstlüğü, kargoları, elden teslimatı, parçanın 2 hafta sonra elde kalıp kalmayacağı derken uğraşmaya değmez.

Monitörü klavyesi mousesi varsa (benim gibi) şu an güzel bir APU alırım ben ama monitörüm VGA girişli ve VGA yavaş yavaş yok oluyor hatta oldu sayılır.

O paraya toplayacağın APU da çöp olurdu. Kullanılabilir seviyede monitör, klavye ve mouse toplam 700 TL civarı desek kalan parayla zor 2500 TL'ye ancak ikinci elde pazarlık yapa yapa sistem toplanır o da satıcının dürüstlüğü, kargoları, elden teslimatı, parçanın 2 hafta sonra elde kalıp kalmayacağı derken uğraşmaya değmez.
Turbox'tan daha mantıklıydı. İlerde ekran kartı takar keyfine bakardı. 3400G, 2x8 GB Ram, 3200 TL gibi fiyattı. Mecbur bütçe artıracaktı.

@reddline Sen bu yorumu gördün mü? Attığın linkteki yorumlardan bir tanesi.

Turbox Fanı 1.png
Turbox Fanı 2.jpg
Fotoğrafın sol alt tarafına bakın ve okuyun ne yazıyor.
Turbox markasının ''fanları'' bile varmış galiba. 😂

Geri
Yukarı