Turizm ve Otel İşletmeciliği

Rustyn

Hectopat
Herkese merhaba. Bu konu hakkında bir kaç sorum olacaktı. Bu konu hakkında bilgisi olan veya bu bölümde okumuş olanlar bilgi verirse sevinirim. Geçen sene düşünüp yazmadığım bir bölüm. Çünkü bu bölüm hakkında bir kaç kuşkum var. Bunları açıklığa kavuşturmak istiyorum. Şunu da belirteyim iş olanağı açısından bu bölüm için bir sıkıntım yok. Eğer bu bölümü okursam İzmir'de bir tanıdığımın otelinde çalışacağım.

Sorularımı şu şekilde sıralayayım;
1-) Bölüm tam olarak neyi kast ediyor? Bu bölümü okuyunca Otellerde ne gibi bir görevimiz olacak?
2-) Yapılacak olan işlerin püf noktaları neler?
3-) İngilizce haricinde başka bir dil öğrenmek zorunda olsak hangi dili önerirdiniz?

Sorular cevaplanınca aklımda bir şey kalırsa başka sorular da sorabilirim. Şimdilik cevap vermiş ve verecek olan herkese teşekkürler.

Not:
Bu konuda başka bölüm hakkında da görüşlerinizi almak isterim. 2 bölüm arasında gidip geliyorum konuları bu yüzden açtım.
Sivil Havacılık Kabin Memurluğu => https://www.technopat.net/sosyal/konu/sivil-havacilik-kabin-memurlugu.827257/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı