Diğer Turkcell 20 GB 180 TL

En yakın hangi tarihte yapmıştınız 30 gün içinde faturalı ya da faturasıza geçiş yaptıysanız 30 gün beklemeniz gerekiyor.

Bir ay sonra geçerim o halde hocam. Turkcell'e geçtiğimde benden habersiz esneyen tarifeye geçiş yapilmisti. Onu iptal etmiştik. Zaten en erken 1 aya geçerim. Ozamana kadar kampanya bitmez umarim.

Kampanya için net bir bitiş tarihi yok hocam zaten sadece olursa fiyat güncellemesi olabilir süreniz dolunca geçiş yapabilirsiniz dilerseniz.

Ben Platinum bol star 40GB kullanıyorum. 290TL olmuş aylık. Ben daha uygunken katılmıştım.
Ama halen uygun bence.

Ve paketin dışında ekstra olarak Turkcell'in.
Her hafta salla kazanından GB kazanıyorum.
Her hafta sonu gnç'den yumurta çatlatıp GB kazanıyorum.
Ayrıca Platinum paket kullandığım için her ay 5 GB hediyesi var.

Platinum hariç öbürlerinden yumurta çatlatma ve salla kazanı her hafta sizlerde kazanabilirsiniz.
Eğer Turkcell'in herhangi bir paketine geçerseniz.

Merhaba. Başka bir operatörde faturalı iken Turkcell faturasıza geçiş yaptık. Turkcell uygulamasından bol star 20 tarifesine geçemiyoruz. Hattınız uygun değil mesajı çıkıyor. 240 TL'ye bol star 15GB öneriyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Yoksa bol star 20'yi yem olarak mı kullanıyorlar artık.

Merhaba. Başka bir operatörde faturalı iken Turkcell faturasıza geçiş yaptık. Turkcell uygulamasından bol star 20 tarifesine geçemiyoruz. Hattınız uygun değil mesajı çıkıyor. 240 TL'ye bol star 15GB öneriyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı? Yoksa bol star 20'yi yem olarak mı kullanıyorlar artık.
Bitmiştir muhtemelen

Paketler zamlandı hocam zaten 180'den 230 TL'ye çıktı bitip bitmediğinden emin değilim ama.

Geri
Yukarı