Turkcell geçmeye değer mi?

FazliBasturk

Hectopat
Daha fazla  
Turkcell altyapı yeniledi ve fiber döşemiş, binamıza 2 yıl taahhütlü olarak teklifle geldiler. Türk Telekom 24Mbps kullanıyorum ve çoğu zaman 10 Mbps civarı alıyorum hızı. Türk Telekom'un 7 ay taahhüdü var ve bitince TurkNet veya speednet geçme isteğim vardı. Turkcell hiç düşünmedim ve araştırmadım. Sizce 150TL'ye 100Mbps internet almaya değer mi? Hızı cidden sağlıyorlarsa iyi gibi. Bildiğim kadarıyla taahhütlü olunca süre bitene kadar zam da yapamıyorlar. TurkNet gibi diğerleri de zam yapar yüksek ihtimal. 2 Yıl zamlanmadan 150TL'ye kullanmakta iyi gibi. Ne düşünüyorsunuz? Geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gayet iyi. Superonline öyle her yere altyapı çekmiyor. Çoğu yayıncı TurkNet yada Superonline kullanıyor yani şüphen olmasın.

Alt yapınız destekliyorsa neden olmasın ama daha Turkcell kullanmak nasip olmadı ama geçseydim bir TurkNet'e bakardım bayağı iddalı firma internet konusunda.

5+ yıldır Superonline fiber kullanıcısıyım. Devasa sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. Her firmada olduğu gibi yavaşlama bizde de oluyordu ama aradığımda düzeltiyorlar. (nasıl düzelttiklerini ısrarla söylemedikleri için her seferinde arıyorum.) TurkNet'i kullanan iki arkadaşım var. İkisi de internet problemi yaşadıklarında müşteri hizmetlerine ulaşmakta sorun çektiğini belirtiyor. Eğer kendi altyapısı yoksa ben olsam TurkNet'i tercih etmezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı