Turkcell mi, TurkNet mi?

Turkcell altyapınız fiber mi? Fiber altyapıysa kesinlikle Turkcell derim. Turknet'in yeni fiyatlandırmasıyla tercih edilmesi pek mantıklı değil. Eğer VDSL altyapı ile tercih yapacaksanız Netspeed önerebilirim.

Geçiş süreciyle ilgili rehber:

İkisi de değil. Turkcell'in fiyatları biraz pahalı. TurkNet'te sözlerini tutmamasıyla gözümüzden düştü. Başka ISS seçeneğiniz yok mu? NetSpeed, Comnet gibi. @eyemdiSt
Diğer ISS'lere de bakabilirim mantıklı olan varsa, ayrıca söylemeyi unutmuşum oyun oynayan birisiyim, bu sebeple pingim az olmalı.

Turkcell altyapınız fiber mi? Fiber altyapıysa kesinlikle Turkcell derim. Turknet'in yeni fiyatlandırmasıyla tercih edilmesi pek mantıklı değil. Eğer VDSL altyapı ile tercih yapacaksanız Netspeed önerebilirim.

Geçiş süreciyle ilgili rehber:

Şimdi NetSpeed'e baktım o da bayağı iyi gözüküyor mantıklı olan nedir hocam? Altyapım VDSL diye biliyorum.

Daha fikirleri olanlar yazabilir arkadaşlar, dediğim gibi oyunlarda ping istemiyorum en iyi ISS hangisi olur? (Turknet ve Turkcell dışında da önerisi olan varsa yazabilir.)

Turkcell altyapısı evinizde yoksa önermem.
  • Tıklanet
  • Tbtnet
  • Netspeed
  • Poyraznet
  • İnternet kutusu
  • Şoknet
  • Pelicell
  • Netgalaksi
  • Comnet
  • TurkNet
Değerlendirebilirsiniz.

6 senedir Turkcell fiber kullanıyorum. Kampanyaları beni çok rahatlatıyor. 200/20 internete 170TL ödüyorum. Zamanında 100/5 interneti ücretsiz şekilde kampanya dahilinde 100/10 yapmışlardı. Müşteri hizmetleri çok hızlı ve teknik ekibi çok hızlı şekilde geliyor evinize. Çok da yardımcı oluyorlar.

Geri
Yukarı