Turkcell Superbox 100GB 4.5G interneti taahhütsüz kullanabilir miyim?

Ege Akman

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, okulumuzun interneti kötü ve kararsız olduğundan robotik takımı olarak okuldan bağımsız olarak bir internet bağlatmak istiyoruz. Okulda kablolu veya altyapı gerektiren bir internet kullanamayacağımızdan dolayı fişe tak çalıştır mantığında bir çözüm gerekiyor. Ayrıca interneti sezon süresince (3 ay) kullanacağımız için taahhütsüz bir tercih yapmamız gerekiyor. Superbox'ın sitesinde böyle bir sayfaya denk geldim ve aşağılarda,

03.06.2021 tarihinden itibaren Superbox taahhütsüz paket fiyatlarımız; Superbox 100GB 269TL/Ay, Superbox fırsat 100GB 189TL/ay, Superbox 150GB 299TL/Ay, Superbox 200GB 319TL/Ay, Superbox 300GB 349TL/Ay, Superbox 15 Mbps 699TL/Ay, Superbox fırsat10 Mbps 299TL/ay, Superbox fırsat 20 Mbps 409TL/ay

Şeklinde bir yazı gördüm. Bu seçeneklerden 100GB olanını kullanmak istiyoruz ama aklımızda bazı soru işaretleri var.

• Taahhütsüz paketlerde istediğimiz zaman iptal edebilecek miyiz?
  • Superbox 100GB ile Superbox 100GB fırsat paketinin ne farkı var?
  • Taahhütsüz alacağımız için kurulum ücreti tarzı bir ücret isterler mi?
  • Başvuruyu sizce internetten mi yapalım yoksa şubeden mi?
  • Başvuruyu tamamladıktan sonra nasıl bir süreç izleniyor, verdikleri cihazı sadece fişe takmamız yetiyor mu?
  • Cihazı taşıyabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Taahhütsüz paketlerde kullandığın ay içerisinde istediğin zaman iptal edebilirsin. O ay içerisinde ki ücreti ödersin.
  • Fırsat paketinin bir farkı yok, sadece kampanya kapsamı içerisine alınmış.
  • Kurulum ücreti yok diye biliyorum, işi sağlama almak için bayiden başvuru yaparsan detayları öğrenirsin.
  • Mantık cep telefonu mantığı, cep telefonunun modem hali, içerisinde data SIM kartı var, modem üzerinden internete erişiyorsun.
  • Cihazı istediğin yere taşıyabiliyorsun, kullanım amacının en büyük avantajı bu. Mesela transfer araçlarında müşteriler kullansın diye alıyoruz biz.

Geri
Yukarı