Turkcell Superbox 4.5G Düşük Hız Sorunu

Enteresanmış fakat benim hız bakımından bi sorunum yok sadece CS:GO oynayamıyorum kalan şeylerde bi sorun yok o yönü güzel iade kabul etmezler sanırım.
Abonelik yapıldıktan sonra 2 ay kullandım ve bu 2 ay boyunca memnun değildim ve sürekli hem telefon ile hem de mail ile irtibat içerisindeydim ve telefon görüşmelerinde ve maillerde bu sorunun benim konumumdan kaynaklı olmadığını, baz istasyonuna 125 metre mesafede olduğumu, bu sorunun baz istasyonundan kaynaklı olduğunu belirttim. Herhangi bir cayma bedeli ödemeden aboneliği sonlandırmak istediğimi her seferinde belirttim ve Turkcell'de sorunun bölgedeki baz istasyonundan kaynaklı olduğunu bunun çözümünün kısa vadede mümkün olmadığını ve cayma bedeli ödemeden aboneliği sonlandırma talebimi kabul ettiler. İlk önce hattı iptal ettim, hat iptali 1 hafta sonra gerçekleşti ve 8. gününde cihazı kargoya verdim, cihaz ellerine ulaştı ve abonelik zararsız ziyansız sona erdi.

@dgknbzglu sebebi şu oyunda ping dalgalanması yaşatıyor ve sizin takımda olan herkes laglı ilerliyor ve aynı şekilde sizde öylesiniz ve karşı rakipte öyle olduğu için en basit adamı vuramıyorsunuz mermileriniz bile laglı gidiyor adsl ile girdiğimde böyle bir sorun yok fakat CS:GO üzerinde superbox ile böyle bi sorunla karşı karşıyayım onun dışında hiç bir problemi yok

@dgknbzglu sebebi şu oyunda ping dalgalanması yaşatıyor ve sizin takımda olan herkes laglı ilerliyor ve aynı şekilde sizde öylesiniz ve karşı rakipte öyle olduğu için en basit adamı vuramıyorsunuz mermileriniz bile laglı gidiyor adsl ile girdiğimde böyle bir sorun yok fakat CS:GO üzerinde superbox ile böyle bi sorunla karşı karşıyayım onun dışında hiç bir problemi yok
Teşekkür ederim bilgi için, Superbox cumartesi günü kurulum için geldi fakat yeterli sinyal alınamadığı için iptal edildi. Sürekli oynadığım oyun olarak CS:GO'da böyle bir problem varsa şayet hayırlı bir iş olmuş iptal olması :)

Loss sıkıntısı var mı? Ben telefondan bağlandığımda loss: 2- 3 civarında. Fiberde 0 üstünü görmüyor çok şükür.

2 aydır Superbox kullanıyorum çok memnunum.Eskiden adsl internetimle arada ping çıkar arada loss çıkardı.Sağolsun Superbox beni bu çileden kurtardı.Cs go'da ortalama pingim 70 oluyor.Loss meselesine gelirsek şuana kadar 0'dan yukarı çıktığını görmedim.Bölgenizdeki baz istasyonu yoğunluğuna göre sizlerde değişiklik olabilir.Sizde olan sorunları lütfen genele vurmayın.

2 aydır Superbox kullanıyorum çok memnunum.Eskiden adsl internetimle arada ping çıkar arada loss çıkardı.Sağolsun Superbox beni bu çileden kurtardı.Cs go'da ortalama pingim 70 oluyor.Loss meselesine gelirsek şuana kadar 0'dan yukarı çıktığını görmedim.Bölgenizdeki baz istasyonu yoğunluğuna göre sizlerde değişiklik olabilir.Sizde olan sorunları lütfen genele vurmayın.
Genele vurduğumuz felan yok, kullanıp, memnun olmayan insanları bilgilendiriyoruz. Benim her mesajımda baz istasyonu kaynaklı olabileceğini belirttim zaten ki bende de baz istasyonu kaynaklıydı ve durumu Turkcell kabul etti ve herhangi bir cayma ceza bedeli ödemeden iptal ettim. Şimdi 50/50 telekom metro internet sabit fiber kullanıyorum.

Superbox'tan ben de memnunum, evinizde çekim gücü yüksekse ve bölgede superbox kullanıcı sayısı ve Turkcell kullanan az ise iyi memnun eder. FPS oynarım genelde.

Geri
Yukarı