Turkcell Superbox 4.5G Hız ve Yayın Testi!

Superbox'ı kullanmayı düşünüyordum. Okuduğuma göre çok yüksek hızları veriyorlarmış ancak sanırım bitmiş bu kampanya. 10 mbit için 129, 20 için 179 gibi bir fiyat görünüyor sitelerinde. Doğru mudur? Hiçbir anlamı yok o zaman. Hız için kullanmanın.
İnsanların bahsettiği ve öve öve bitiremediği hız, upload hızı. Yoksa altyapınız 16mbps download ve üstünü destekliyorsa, upload gibi bir derdim yok diyorsanız çok bir anlamı yok bu parayı buna vermenin. Full limitsiz paketi kaldırdılar sanırım, onun anlamı vardı çünkü onda 150-200mbps download 50mbps uploadı kendi gözümle gördüm evde, bana bu kadarı fazla deyip paketi düşürmüştüm. :D

İnsanların bahsettiği ve öve öve bitiremediği hız, upload hızı. Yoksa altyapınız 16mbps download ve üstünü destekliyorsa, upload gibi bir derdim yok diyorsanız çok bir anlamı yok bu parayı buna vermenin. Full limitsiz paketi kaldırdılar sanırım, onun anlamı vardı çünkü onda 150-200mbps download 50mbps uploadı kendi gözümle gördüm evde, bana bu kadarı fazla deyip paketi düşürmüştüm. :D

O zaman söylediğiniz gibi hiçbir anlamı yok. Upload hızı benim için önemliydi lakin download daha önemli. 200 gibi sayılar çok iyi görünüyor ama kaldırdıkları için pek bir anlamı yok. Tekrar gelirse düşünürüz. Cevap için teşekkürler.

Peki bunu alıp test edip(mesela 1 hafta) memnun kalmama durumunda iade hakkımız var mıdır? Bulunduğumuz konumda belki de çekim gücünü beğenmeyeceğiz ama 24 ay taahhüt durumu var.

Peki bunu alıp test edip(mesela 1 hafta) memnun kalmama durumunda iade hakkımız var mıdır ? Bulunduğumuz konumda belki de çekim gücünü beğenmeyeceğiz ama 24 ay taahhüt durumu var.
Öyle bir hakkınız yok, gelip test ediyorlar kurarken. Sözleşme süresi 12 ay.

Şahsen ben superbox aldım ama şu anlık memnun değilim görünürde tüm değerler mükemmel yeri geliyor 100 mbps download 40 mbps upload alıyorum ama 4000 bit ile yayın verince rezillik çekiyorum sürekli düşüyor drop oluyor ping 80 den 200 lere çıkıyor

Geri
Yukarı