Turkcell Superonline mı daha iyi Türk Telekom mu?

Kalpazan19

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Kasım ayında Türk Telekom aboneliğim bitecek ve son 1 ay dır falan memnun değilim. Ping ve kopma sorunları oluyor bir de modemin bozuldu. 16 Mbps Türk Telekom kullanıyordum, 24 Mbps VDSL Turkcell geçmeyi düşünüyorum. Turkcell'den biraz nem kapmamı sağlayan da 2.el modem verdikleri idi. Sizce Türk Telekom mu yoksa Turkcell mi? Yorumlarınızı bekliyorum. Altyapı Türk Telekom bu arada.

VDSL ise Superonline da Telekom altyapısı kullanacak. Superonline halihazırda kötü bir firma. Netspeed geçmenizi öneririm. Telekom altyapısı ve çıkışları Superonline'dan daha kaliteli zaten. Evimde hem Superonline Fiber hem de VDSL Netspeed aboneliği olan bir kullanıcı olarak söylüyorum Superonline çok kötü.

Superonline komple rezalet, ayda 3 kere arayıp hız düşmesiyle ilgili şikayet verdik. TTNET'in de ondan kalası yanı yok. Ama ikisi arasında sorarsan TTNET daha iyi Superonline'dan.

Superonline komple rezalet, ayda 3 kere arayıp hız düşmesiyle ilgili şikayet verdik. TTNET'in de ondan kalası yanı yok. Ama ikisi arasında sorarsan TTNET daha iyi Superonline'dan.
Fiber altyapısı var ise öyle sorunlar yaşamazsın. Ama Öbür Türlü altyapılar TT'nin zaten.

Ttnet daha bir hassas müşteriye karşı. İnternet hızımda problem olduğunda, ben herhangi bir şikayette istekte bulunmadan kapıma kadar adamlar geldi.

Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test.png

Türk Telekom diyorum. Böyle hızlı, böyle gecikmesiz internet görmedim.

Şaka şaka, Superonline bu 🤡

Geri
Yukarı