Turkcell Superonline mı daha iyi Türk Telekom mu?

Yok dostum Fiber altyapısı da rezalet. VDSL ile Fiber'den daha düşük ping alıyorsam o fiber rezalettir. VPN, DNS engellemesi ve modem kısıtlamasından bahsetmiyorum bile.
TTKOM bu tarz reklamcılar yerine alt yapısına para harcasa keşke : ) Her neyse arkadaş sonuçlarını paylaşmış. Görünen köy klavuz istemez. Yıllarca bu ülkeyi TTNET ile berbat uploada alıştırdılar. Görünen o ki halen zihniyette değişen bir şey yok.

TTKOM bu tarz reklamcılar yerine alt yapısına para harcasa keşke : ) Her neyse arkadaş sonuçlarını paylaşmış. Görünen köy klavuz istemez. Yıllarca bu ülkeyi TTNET ile berbat uploada alıştırdılar. Görünen o ki halen zihniyette değişen bir şey yok.
Reklamcı mı? Senden daha çok mesajım var ve foruma senden daha eski üyeyim ve Superonline kullanıyorum. Rezalet olan ve kullanıcısı olduğu bir firmayı övmem mi gerek? Asıl Turkcell sana para veriyor sanırım çünkü herkesin şikayet ettiği firmanın iyi olduğunu iddia ediyorsun.
Al anlık yaptım testi senin inanman Superonline kullandığıma. Şaka gibi :D Her şey Speedtest'te çıkan sonuca göre olsaydı ohoo :D

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    47,9 KB · Görüntüleme: 151
Oturup sana TTNET fanboyluğu yapmıyorum. Ben de tüketiciyim senin gibi, firma sahibi değilim. Ne zihniyetinden falan bahsediyorsun?

@xenom0rphe neticede dediğinizin aksine çok kötü, rezalet filan değil.
Ben 2013 yılından beri Superonline fiber abonesiyim. Bu firma Karamehmet'lerden satın alınıp Türkiye Varlık Fonu'na devredildiğinden beri yani devletin olduğundan beri gittikçe kötüleşmeye ve sansür uygulamaya başladı. Yani son 2 senedir böyle ondan önce Türkiye'nin en iyisiydi. Kendisine neden kötülük yapar bir firma? Çok garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı