Turkcell Superonline nasıldır?

yoshitsune

Kilopat
Halihazırda Millenicom kullanıyorum, Turkcell fiber altyapısı ile 100Mbps veriyorlar ama yetersiz gelmeye başlıyor artık. Ayrıca taahhüt verip zam tehlikesi ile uğraşmak istemediğim için Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum. Turkcell fiber altyapısı ile 1000MBPS'e kadar verebiliyor fakat 200Mbps benim için yeterli olacaktır. Aylık 400TL civarında 200Mbps'lik paketler.

Turkcell kullanan arkadaşlar memnun musunuz genel olarak? Özellikle arıza durumlarındaki tutumları nasıl oluyor ve ne kadar sürede gideriliyor? Kendileri fiber modem veriyormuş ama sorunlu bir ürünmüş galiba.

Halihazırda Millenicom kullanıyorum, Turkcell fiber altyapısı ile 100Mbps veriyorlar ama yetersiz gelmeye başlıyor artık. Ayrıca taahhüt verip zam tehlikesi ile uğraşmak istemediğim için Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum. Turkcell fiber altyapısı ile 1000MBPS'e kadar verebiliyor fakat 200Mbps benim için yeterli olacaktır. Aylık 400TL civarında 200Mbps'lik paketler.

Turkcell kullanan arkadaşlar memnun musunuz genel olarak? Özellikle arıza durumlarındaki tutumları nasıl oluyor ve ne kadar sürede gideriliyor? Kendileri fiber modem veriyormuş ama sorunlu bir ürünmüş galiba.

Turkcell Superonline kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum. TurkNet veya Türk Telekom öneririm.

Bende SuperOnline var uzak dur Ağustos ayından beri internet hızım 8 mbps hızında ve buna rağmen 50 mbps üzerinden ücretlendiriliyorum 1000 defa aradık şubelerine gittik ilgilenmiyorlar sakın bulaşma.

Sözleşmesiz olan paketten mi yeni sözleşmesiz paketleri var 240 civari tavsiye eder mısın ve 500 size yetiyor mu?

İlk başta sözleşmeli paketdeydik. Her ay abim ödediği için şu an hangi paketde olduğumuz hakkında bir fikrim yok. 500 bana yetiyor hatta artıyorda bilgisayarda Wi-Fi ile saniyede 32 MB Ethernet de 42 MB civarı Wi-Fi 6 ile bağlanırsa (bu ROG STRIX'lerde olanlardan) 52 MB indirme hızı alıyorum.Telefona gelirsek telefondan telefona değişiyor indirme hızları.

Geri
Yukarı