Turkcell Superonline'dan TurkNet'e geçiş

1EEDD1

Decapat
Merhaba, TurkNet'te geçmeyi planlıyorum. Turkcell ile olan anlaşmam 05.01.2022 de bitti şu anda hala onların internetini kullanıyorum aynı zamanda onların modemını kullanıyorum TurkNet'te geçerken internet sitesinde ınternetım var mı yok ne diyeceğimi bilmıyorum yani modem benım değil nasıl bir yön izlemeliyim. TurkNet'te modemli abonelıkler var mı?
@500498
@TurkNet Destek Ayşegül

Merhaba, TurkNet'te geçmeyi planlıyorum. Turkcell ile olan anlaşmam 05.01.2022 de bitti şu anda hala onların internetini kullanıyorum aynı zamanda onların modemını kullanıyorum TurkNet'te geçerken internet sitesinde ınternetım var mı yok ne diyeceğimi bilmıyorum yani modem benım değil nasıl bir yön izlemeliyim. TurkNet'te modemli abonelıkler var mı?
@500498
@TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, geçiş işlemi yaptırmak istiyorsanız 'internetim var', yeni abonelik yaptırmak istiyorsanız 'internetim yok' seçeneğini seçmeniz gerekiyor. İnternetim var seçeneğini seçerseniz diğer İSS firmanız ile arka planda işlemlerinizi biz tamamlıyoruz.
Yalnızca fiber aboneliklerde ücretsiz modem hizmetimiz bulunmaktadır. Altyapı Sorgulama bağlantımız üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı