Turkcell T20 Android 2.3.7

Fastboot var, CWM var, başka Custom ROM'lar var... Ama şurası kesin ki T20 kadar dandik bir telefon daha yok...

Kardeşim bende bi t20 kullanıcısıyım bu forumda her ne kadar yazımsal olarak aktif olmasamda sık takip ettigim bi forumdur. Ama sizin şu ukala yazılarınızı hiç tasvip etmiyorum. T20'yi sevmiyor olabilirsiniz. Dandik olabilir. Ama soru soranlar sizin bu ukala yaklaşımınızı haketmiyor bence. Diye düşünüyorum?

kardeşim bende bi t20 kullanıcısıyım bu forumda her ne kadar yazımsal olarak aktif olmasamda sık takip ettigim bi forumdur. ama sizin şu ukala yazılarınız ı hiç tasvip etmiyorum t20 yi sevmiyor olabilirsiniz .dandik olabilir. ama soru soranlar sizin bu ukla yaklaşımınızı haketmiyor bence. diye düşünüyorum?

Kardeşim ne güzel yazmışsın.
Adam tutturmuş dandik de dandik diye.
Aorduğun soruya cevap vermek yok ama.
Update failed sorununu nasıl çözdünüz? Cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız ama benim de kişiliğim böyle. Evet buna bir son vermem lazım... Turkcell'den ve kampanyalarından nefret ediyorum... Bir de Turkcell'i Türk şirketi zannedenler var, ona ayrı bir gıcık oluyorum... Neyse, özür dilerim.

Şimdi sevgili handsomeguy, siz eksi ROM'a dönmek istiyorsunuz. Ses Açma + Güç tuşuna basınca CWM mi çıkıyor, yoksa standart Android Recovery System mı? Eğer Standart Kurtarma Sistemi çıkıyorsa tavsiyem CWM yükleyin. Böylece diğer ROM'ları çok daha kolay yüklersiniz.

CWM için buraya göz atın: Turkcell T20 ClockworkMod Recovery 4.0.1.4 | Technopat

Ayrıca burada bir başka ROM yükleme yöntemi var: https://www.technopat.net/forum/and...-turkcell-t20ye-recovery-ile-rom-yukleme.html

Sevgilim dostum, cevabın için teşekkür ederim.
Dediğini yapınca cwm çıkıyor. Orada bir sorunum yok. Cyanogen yüklerken sorun yok. Ancak gerek yoigo, gerek avustralya, gerekse turkcell romların hepsinin uzantısı app. Bu nedenle telefona eski rom yüklenmiyor. Verdiğin linke göre hep yaptım ama update failed hatasını veriyor.
Acaba bu eski romların cyanogende yapıldığı gibi zipli versiyonları var mıdır?

Oncelikle t20 kullanıcı olduğumu belirteyim.

On bellek temizle derken nasıl bir yol izlemem gerektiğini anlatırsanız memnun olurum ama 3 veya 4 kez denedim olmadı. Her seferinde android phpne uygulama hatası verdi. T20'nin cıktığından beri tüm romları takip ediyorm. Android hakkında da bilgim biraz vardır. Demek istediğim ROM'u kurdum ama her seferinde aynı sorunu yaşadım. Ceptesonic v3 2.3.5 kurdum şimdilik bunu kullanıyorum. Ilginize teşekkür ederim.

Bi romuna t20 ye cevrilmemiş halini bildum yükledim yine ilk açılışta android pohone uygulama hatası verdi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı