Turkcell T20'ye Recovery ile ROM Yükleme

Telefona önce Spain Yoigo ROM yükleyin. Turkcell ROM'unda fastboot kapalı olabilir...

Spain Yoigo Rom yükledm. Fakat hala Fastboot a girerken donuyor giremiyor. Hiç bir değişiklik olmadı. Zaten bende turkcell ROM yüklü degildi Huawei Stok ROM kullanıyodum. Sorun hala değişmedi..

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk mesajınızı bir kez daha okudum da, anladığım kadarıyla siz hayatınızda hiç fastboot'a girmemişsiniz. Fastboot, bir menü değil, mod'dur. "Fastboot Modu" diyoruz bu bağlamda. Sizin donma diye tabir ettiğiniz olay, cihazın fastboot'a girmesidir...

USB'yi sökün, cihazı fastboot moduna alın ve PC'ye takın...Bu kadar basit. Aynı rehberde yazdığımız gibi...

Yoigo yazisi ekranda kaliyor hiç bir hareket olmuyor. Yani diyorsunuz ki o ekrandayken aslında fastbootta mi?

Çok teşekkürler yaptım başardım :D:D CyanogenMod yüklü şu an ama dil seçeneklerini türkçe yaptıgım halde menüsü türkçe olmadı :S

Nasil yapicagimi bilen var mi?

Orjinal recovery yüklü ve Spain Yoigo kurmak istiyorum. dload adlı klasörü sd karta attım ama içi boş gözüküyor. Sanırım SD kart formatlama aşamasını yapmadığımdan dolayı. Onu nasıl yapacağız ?

Şimdi gördüm sd kartımın dosya sistemi fat32 şeklindeymiş. Ama hala yüklenmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı