Turkcell vs. Vodafone

Bence Turkcell iyi. Ben size Vodafone'a geç desem bile yanlış yapmış olurum. Bölgenize göre çekim gücü değişeceği için, bir şey demek mümkün değil.

Çekim gücü değil de, Turkcell'de ki salla kazan, kim 1 GB ister? , çatlat, sürpriz nokta gibi şeylerden Vodafone'da da var mı?
Bence Turkcell iyi. Ben size Vodafone'a geç desem bile yanlış yapmış olurum. Bölgenize göre çekim gücü değişeceği için, bir şey demek mümkün değil.

Ölümüne farkla Turkcell. Gerek mobil uygulaması gerek verdiği hediyeler en önemlisi internet hızı ve çekim gücünden hiç bahsetmek istemiyorum. Vodafone'a geçmek gibi bi hata yapma maceradan başka bir şey değil.

-8 seneden fazla Turkcell kullanıp 1 senedir Vodafone kullanan biri olarak yapıyorum bu yorumu.

Sizce hangisi iyidir? Turkcell kullanıyorum şuan. Operatörü değiştirmeli miyim sizce?

bu tarz sorularda mümkünse il/ilçe/Mahalle bilgisi verilse daha sağlıklı olur?
*oturan yaşayan birileri varsa daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz?
Telefon, internet , ülkenin her yerinde aynı kalitede çalışmıyor maalesef?

bu tarz sorularda mümkünse il/ilçe/Mahalle bilgisi verilse daha sağlıklı olur?
*oturan yaşayan birileri varsa daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz?
Telefon, internet , ülkenin her yerinde aynı kalitede çalışmıyor maalesef?

Turkcell'in kötü olduğu yerde Vodafone'un iyi olma ihtimalı sıfır yine tecrübe üzerine söylüyorum bunu.

Turkcell çekim gücü açısından çok daha iyi ancak fiyat performans olduğunu düşünmüyorum. Turkcell'de Platinum 20 GB paketini kullanıyordum hem fiyat olarak pahalıydı hem de internetim bana yetmiyordu. Şimdi Vodafone Redli 15 Plus tarifesini kullanıyorum, Spotify, İnstagram, Facebook, Twitter kotadan düşmüyor, canlı yayın açmak ve izlemek dahil. Fiyat performans olarak oldukça memnnum Vodafone markasından.

Turkcell kalitedir. Vodafone ucuzdur. (Turkcell'e göre) Vodafone Red 15 kullanıyorum, Sosyal uygulamalar kotadan yemiyor, anca yetiyor internet. Çekim kalitesinden memnun değilim ama. Turkcell şirket hattım da var, aynı yerlerde hız testi yaptığımda Turkcell Vodafone'yi ezip geçiyor.
Fiyatları da ona göre tabi..
edit 1, şehir merkezi dışında köylerde falan Vodafone çekmiyor, Turkcell çekiyor. (Tekirdağ için konuşuyorum)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı