TurkNet 250 TL oldu

Zam biraz abartılı olmuş ama kaliteli alternatifler bir elin parmağını geçmiyor.
Her zaman dediğim gibi Turknet>Netspeed>Millenicom bunlar arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Benim naçizane bir eleştirim var, katılırsınız veya katılmazsınız. Sosyal medya fenomenlerine sponsor olmadan önce çok kaliteli hizmet sunuyordu. Taahhütsüz olması çok güzeldi. Fiyatı çok uygundu. Ama sonra sponsorluklara başladıktan sonra kendi altyapısı haricinde sunduğu hizmeti kısmaya başladılar bu yüzden ben de TurkNet'i bıraktım. Enflasyon bile olsa fiyatlarını abartmaya başladı. TurkNet Hem VDSL altyapıdan hem ADSL altyapıdan hem kendi altyapısından aynı fiyat politikasını yürütmeye devam etti. Çok adaletsiz bu ve ben buna fakirden alıp zengine veriyor diyorum.

Son düzenleme:
3 ay sonra gidenlerin hepsi geri döner TurkNet'e. Daha önce defalarca yaşandı, yine yaşanır.

Edit: Adetim değil ancak, Dislike atan arkadaşlara sesleniyorum. Zammı savunduğum düşünülmesin. Forumda biraz geri gidip mesajları okursanız dediğimi anlarsınız. Yıllara dayalı bir gözlemimdir sadece :)

3 ay sonra gidenlerin hepsi geri döner TurkNet'e. Daha önce defalarca yaşandı, yine yaşanır.

Edit: Adetim değil ancak, Dislike atan arkadaşlara sesleniyorum. Zammı savunduğum düşünülmesin. Forumda biraz geri gidip mesajları okursanız dediğimi anlarsınız. Yıllara dayalı bir gözlemimdir sadece :)

Geçen sene gittim ve dönmedim. Millenicom ile daha fazla hız, daha düşük ping alıyorum ve çok daha uygun fiyata. Teknik destekleri de çok iyi. Keşke daha önce geçseydim.

Geri
Yukarı