TurkNet 3 ayda 2 zam sonrası iptal kararı

Protesto yasal bir haktır, ne demek protesto edemez! Fırıncı durup dururken zam yapsa fırıncının da satışları düşer TurkNet de müşterilerini kaybetmek istemiyorsa seve seve geri indirecek o fiyatı.

Buğdaya zam geldi, una zam geldi, ekmeğe geldi. 1 liraya aldığın ekmek 3 lira, 4 lira, 5 lira oldu. Hani nerede bu millet? Türk Telekom zam yaptı, alt yapısını kullanan firmalarda zam yaptı. Aynı misal. Ekmeğe konuşan yok internet için protesto! Buyur o zaman çık sokağa. Pankart aç.

Zammı savunmuyorum ama kimse bir firmayı zam yaptığı için protesto edemez. Kullanma zorunluluğunuz yok çünkü. O zaman fırın, ekmeye zam yapınca gidip fırının önünde pankart açalım. Bu yaklaşım yanlış. Eleştiri yapılabilir fakat protesto işin ayrı bir boyutu.
Edebilir. Niye edemesin? Protesto ettik diye bizi mahkemeye mi verecekler. Yasal hakkımız.

Buğdaya zam geldi,una zam geldi, ekmeğe geldi. 1 liraya aldığın ekmek 3 lira, 4 lira, 5 lira oldu. Hani nerede bu millet? Türk Telekom zam yaptı, alt yapısını kullanan firmalarda zam yaptı. Aynı misal. Ekmeğe konuşan yok internet için protesto! Buyur o zaman çık sokağa. Pankart aç.

Tek başıma tüm zamları benmi geri aldırıcam sen ciddi misin? Bak Fransa'ya adamlar benzin fiyatına zam geldi diye aylarca protesto ettiler, aynı şey Türkiye de de olması gerekiyor. Sizin gibi korkaklar yüzünden gelişemeyecek bu ülke maalesef.

Bence indirmezler hocam. Bizim insanımız 2 güne alışıyor o fiyatada her şeye de.
O zaman bırak yeni müşteri kazanmayı elindeki müşterilerden bile olacak.

Port ücretlerine iki kere zam gelmedi, gelen zamda 20TL falan sanırım 100Mbps port ücreti 54TL şu anda. TurkNet'in 70TL zam yapmasının hiçbir bahanesi olamaz.
7 Aylık enflasyon %70 zaten neyi bahsediyorsunuz? Diğer ISS'ler bile daha pahalı şu anda. Çok merak ediyorsanız çıkın Turknet'den bu kaliteyi başka ISS'ler de arayabilirsiniz.
Not: Şahsen aradım bulamadım.

7 Aylık enflasyon %70 zaten neyi bahsediyorsunuz? Diğer ISS'ler bile daha pahalı şu anda. Çok merak ediyorsanız çıkın TurkNet'den bu kaliteyi başka ISS'ler de arayabilirsiniz.
Not: Şahsen aradım bulamadım.

5 senelik TurkNet kullanıcısıyım, Ben kaliteye dair hiçbir şey göremedim 5 senede.

Korkak gibi susmuyorum en azından. Bir kenara çekilip "zaten 70 enflasyon var haklılar" diye kendi kendimi de kandırmıyorum. Elimden geleni yapıyorum. Bu arada bu kafayla kimseye hiçbir şey yapamazsın, yapabileceğin tek şey bu cahilce konuşup sinir etmek.

Verdikleri hizmete 170 değil 200 olsa da kullanırdım. Ayrıca belirtmek isterim ki pek sorun yaşamadım. Yaşadığım dönemde de saat kaç olursa olsun destek kaydı açtığımda hemen iletişime geçtiler. Yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım. Fakat 1 Mart - 1 Mayıs arası geçiş yapanlar zamdan etkilenmeyecekmiş. Benim gibi eski kullanıcılar zamlı kullanacakmış. Bu salakça tutumu ben kaldıramam. Arayıştayım. Düzgün bir yer bulduğumda geçeceğim.

Zammı savunmuyorum ama kimse bir firmayı zam yaptığı için protesto edemez. Kullanma zorunluluğunuz yok çünkü. O zaman fırın, ekmeye zam yapınca gidip fırının önünde pankart açalım. Bu yaklaşım yanlış. Eleştiri yapılabilir fakat protesto işin ayrı bir boyutu.
Verdikleri sözden caymaları normal yani size göre? Her yerde reklam yaptılar Haziran 2023'e kadar sabit fiyat garantisi diye!

Edemezmişiz, hadi ya? Hatta kendi destek forumunda yaptıkları sansürü bile ifşa ettim sosyal medyada, 12 bin görüntülenme aldı.

Sizin gibi tüketiciler olduktan sonra firmaların sırtı yere gelmez vallahi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı