TurkNet 3 ayda 2 zam sonrası iptal kararı

Öyle bir şey yaptıkları anda bu rezalet olayı bütün sosyal medyada yayarım, mahkemeden mi korkacağız?

Hocam siz şu an ne yapıyorsunuz? Burası Türkiye haksızda olsa zam gelecek ve sizi zorla tutan yok istediğiniz zaman farklı bir ISS geçebilirsiniz.

Özellikle müşteri hizmetlerinin olmadığından dolayı Türk Telekom'a geçiş yapmıştım. O zamanlar daha ilk dönemleriydi sanırım 60 TL'ye satılıyordu. İptal etmek istediğimde 3 ay boyunca %50 indirim yapmışlardı.
Bulunduğum bölgede ADSL var sadece ve 16MBPS internet için benden 170 TL istiyorlar. Türk Telekom'a ise hâlâ 105 TL falan ödüyorum. Ayrıca arıza gibi durumlarda ilgileniyorlar. Değiştirmek istiyordum ama galiba böyle kalacak.

Verdikleri sözden caymaları normal yani size göre? Her yerde reklam yaptılar haziran 2023'e kadar sabit fiyat garantisi diye!

Edemezmişiz, hadi ya? Hatta kendi destek forumunda yaptıkları sansürü bile ifşa ettim sosyal medyada, 12 bin görüntülenme aldı.

Sizin gibi tüketiciler olduktan sonra firmaların sırtı yere gelmez vallahi.

Sansür olayı ne?

TurkNet 3. Zammını da yaptı. Aynı gün içinde 2. Zam geldi 169.99'dan 179.99'a çıktı fiyatı.
Bak dostum senin anlamadigin sey su, evet fiyatlar vs. yuksek hemde cok, buna bir lafim yok. Fakat protesto falan hani? Niye yani?
Yurtdisinda 500 dolar olan oyun konsolu 15000 TL onun icinde protesto yap o zaman?
Ya Playstation Store'da 1000TL oyun gordum diyorum.
Okula giderken minibuse biniyorum, gidis - donus 12 TL, okulda ne yiyecegim ben?
Begenmiyorsan baska ISS'e gec dostum, oyle prostesto vs. demekle olmuyor.

Geri
Yukarı