TurkNet alınır mı?

Hat değerlerinizi atabilir misiniz quarest hocam belki daha fazla hız alabilirsiniz.
Tabii
1710353514581.png

Şuan hattıma türknet tarafından 40mbps internet atanmış, normaldede altyapım 47 falan destekliyor zaten ama birtek altyapım değil hattımda kötü, 40mbps atanmış o bile 8snr veriyor.

Max 35 alabilirsiniz hocam şu anlık ama ASUS modemlerde durmadan CRC basıyor sinir bozucu.

Millenicom ve poyraznetmi hocam yapmayın Allah aşkına.

Hocam türkiyede sıkıntı zaten internet olayı, altyapın iyise tüm firmalar iyi hizmet sağlıyor benimki gibi kötüyse ben bitek türknetde rahat rahat internete erişebildim.
Umarım iyi bir fiber altyapı gelir kurtulursunuz hocam.

Max 35 alabilirsiniz hocam şu anlık ama ASUS modemlerde durmadan CRC basıyor sinir bozucu.

Millenicom ve poyraznetmi hocam yapmayın Allah aşkına.
Hocam allah allah ben ne yapayım, başka düzgün firma mı var siz söyliyeyin?

Almanya'da değiliz Türkiye'deyiz..

Hocam ASUS DSL AC750 + ASUS RT1200 router kullanıyorum iki modem arasında 2 duvar var modemde duvarın ucundaki dolabın içinde ona rağmen 4 5 Mbps'lik bir kayboluyor ben bayağı memnunum modemlerdende ama boşa masraf ettim zamanında bu altyapıya bu modemleri, SNR kaynaklı CRC hataları da aslında.

Umarım iyi bir fiber altyapı gelir kurtulursunuz hocam.

Hocam allah allah ben ne yapayım, başka düzgün firma mı var siz söyliyeyin?

Almanya'da değiliz Türkiye'deyiz..
inşAllah hocam sizde aynı şekilde.

Yok hocam SNR 8 altına düşmedigi sürece sıkıntı yok bu ASUS modemlerin hepsinde var yazılımla düzeltmeye çalışıyorlardı en son.

Hocam PoyrazNet ve Millenicom iyi mi gerçekten sizce.

Yok hocam SNR 8 altına düşmedigi sürece sıkıntı yok bu ASUS modemlerin hepsinde var yazılımla düzeltmeye çalışıyorlardı en son.

Hocam PoyrazNet ve Millenicom iyi mi gerçekten sizce.
Hocam iyi değil bakın, ben bakarım dedim geçerim demedim. 35Mbps geçecek olsam, elimde seçenekler kısıtlı. Gidip denerdim yani..

Geri
Yukarı