TurkNet boş port yok diyor

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim, o halde geçiş yaparken VDSL üzerinden kayıt açtıracağım.

Şu anda ADSL mi yoksa VDSL hat mı kullanıyorsunuz? Eğer ki VDSL hat kullanıyorsanız, geçiş yaptığınız zaman herhangi bir port kaybetmezsiniz. ADSL kullanıyorsanız, TurkNet'in ADSL paketine geçiş yapabilirsiniz. VDSL'e geçmek için boş port olması lazım.

Şu anda ADSL mi yoksa VDSL hat mı kullanıyorsunuz? Eğer ki VDSL hat kullanıyorsanız, geçiş yaptığınız zaman herhangi bir port kaybetmezsiniz. ADSL kullanıyorsanız, TurkNet'in ADSL paketine geçiş yapabilirsiniz. VDSL'e geçmek için boş port olması lazım.

Merhaba, bildirim düşmediği için ancak şimdi görebildim kusura bakmayın. Şu anda Türk Telekom ADSL kullanıyorum, TurkNet hala SS attığım gibi bir uyarı mesajı veriyor. Millenicom üzerinden baktığımda ise 60 MB download verebilecekleri gözüküyor ayrıca satın alma için Turkcell ve Türk Telekom altyapıları seçenekleri ile taahhüt ve taahhütsüz seçenek sunuyor. Şu an aldığım hız 16MB download ile 0.50 MB upload, bu rezillikten kurtulmak istiyorum. Yardımınız gerek.

Merhaba, bildirim düşmediği için ancak şimdi görebildim kusura bakmayın. Şu anda Türk Telekom ADSL kullanıyorum, TurkNet hala SS attığım gibi bir uyarı mesajı veriyor. Millenicom üzerinden baktığımda ise 60 MB download verebilecekleri gözüküyor ayrıca satın alma için Turkcell ve Türk Telekom altyapıları seçenekleri ile taahhüt ve taahhütsüz seçenek sunuyor. Şu an aldığım hız 16MB download ile 0.50 MB upload, bu rezillikten kurtulmak istiyorum. Yardımınız gerek.

Göknet sitesinden tekrardan sorgulama yapın. Eğer ki boş port varsa, Millenicom'a geçersiniz.

Maalesef bulunmuyor. Teyit etmek amaçlı o sitede yapmanız daha sağlıklı olur. Boş port varsa, Millenicom'a abonelik için başvurabilirsiniz.

Ek olarak, buradan da sorgulayabilirsiniz: Anasayfa | internet altyapı sorgulama
Port yok mu şimdi hocam anlamadım? Ek olarak Göknet ve Ernet aynı hızları verip nasıl çok çok daha ucuza fiyat biçiyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-19-02-05-28-655_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-19-02-05-28-655_com.android.chrome.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 54
TurkNet 100mb paketi 160tlden, Mileni 124tlden satarken Ernet ve Göknet 100tlden satıyor, bu nasıl mümkün oluyor ve güvenilir yerler mi?

Anladım hocam. Attığım site GIBIRNet'e bağlı. 100 Mbps paketi 110 TL'ye satıyor. Ernet'i bilmiyorum, Göknet'in maksimum 50 Mbps'lik paketi var. Forumda GIBIRNet yasaklı olduğu için fazla yorum yapamayacağım.

TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum, internet hızımı ölçüp ona göre şu anki sağlayıcımla olan taahhüdü devam ettirmeyip geçeceğim fakat yaklaşık 2020 başından beri adresimi girdiğimde bu hatayı alıyorum. Verebilecekleri hızı nasıl öğrenebilirim?

Eki Görüntüle 1268181

TurkNet Türk Telekom altyapısınıda kullanıyor.
Bu linkten deneyin burada ne çıkarsa aynısını türknettede kullanırsınız
Şehir neresiydi bu arada? Çünkü bazı yerlerde GigaFiber altyapısı var İstanbul Ankara İzmir'de oturuyorsanız GigaFiber başvurusu yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı