TurkNet boş VDSL port yok

qryzensar

Decapat
Daha fazla  
Oturduğum bölgede VDSL altyapı bulunmakta. Sitelerden altyapı sorgulama yaptığımda 62Mbps hız desteklediği gözüküyor. Ben VDSL internet kullanmak istiyorum ama Boş Port yok deniyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu sorunu Türk Telekom Müdürlüğü'ne dilekçe vererek çözebilirsiniz. Diğer firmalara port verirler mi bilemeyiz. Büyük ihtimalle verir diye düşünüyorum.

Oturduğunuz bölgeye yeni bir port açılana kadar ya da bir kişi oturduğunuz bölgeden taşınıp da bir port açılasıya kadar yapabileceğiniz bir şey yok. @Yener K. hocamın da dediği gibi, dilekçe vermek işe yarayabilir.

Oturduğum bölgede VDSL altyapı bulunmakta. Sitelerden altyapı sorgulama yaptığımda 62Mbps hız desteklediği gözüküyor. Ben VDSL internet kullanmak istiyorum ama boş port yok deniyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Türk telokoma ev telefonu aboneliği yapın hattınız açılınca.
Sonrasında TurkNet'e internet aboneliği için başvurun.

Bu sorunu Türk Telekom müdürlüğü'ne dilekçe vererek çözebilirsiniz. Diğer firmalara port verirler mi bilemeyiz. Büyük ihtimalle verir diye düşünüyorum.

Dilekçeyi nasıl verebilirim? İnternet üzerinden veriliyorsa hangi siteden elden veriliyorsa direk satış bayisine mi gitmem lazım?

Türk telokoma ev telefonu aboneliği yapın hattınız açılınca.
Sonrasında TurkNet'e internet aboneliği için başvurun.

Ev telefonu aboneliği açıldığında direk VDSL port mu açılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom Müdürlüğü'ne gidip vermek gerekiyor.

Ev telefonu aboneliği açıldığında direk VDSL port mu açılıyor.

Ev telefonu aboneliği açtığında sana bir port atanıyor.
Yani bir ucu senin evde olan telefon kablosu sisteme dahil ediliyor.
Telekom ev telefonu pek satamadığı için bu talebi hemen yerine getiriyor.

Sonrasında bu kablo ile internet aboneliği almak çok basit.

Ev telefonu aboneliği açtığında sana bir port atanıyor.
Yani bir ucu senin evde olan telefon kablosu sisteme dahil ediliyor.
Telekom ev telefonu pek satamadığı için bu talebi hemen yerine getiriyor.

Sonrasında bu kablo ile internet aboneliği almak çok basit.
Tek port mu açılıyor yoksa direk türknete vdsl port için başvursam hallolurmu ev telefonu bağlanınca

Yeni konular

Geri
Yukarı