TurkNet Destek Burada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamlar 9 gündür hala Türk Telekom'dan TurkNet'e internet taşıyamaladılar. Bravo, YouTube'da reklam yapın “adamlar uzaya gidiyor” sloganlı. 🙂

48 saat dolmasına 2-3 saat kaldı, bu süre aşılacak gibi duruyor. Ondan sonra yapmam gereken bir şey olacak mı?

Merhaba, berbat ve sürekli sorun çıkaran mobil uygulamanız üzerinden veya masaüstü web üzerinden online işlemlere giriş yapamıyorum. T.C no ve şifre yazıp girişe bastığımda öylece kalıyor. Bu ilk defa da olmuyor açıkçası. Stabilliği yakalayın artık. @TurkNet Destek Ayşegül

@500498 , @TurkNet Destek Ayşegül , @TurkNet Destek Tutku
Yeni taşınacağım evin adresinde sizin verdiğiniz bağlantı hızı
2021-12-08_14-06-38.png

Bu da şuan kullandığım millenicom şirketine ait verilen int hızı ve ücreti
2021-12-08_14-07-59.png

Merhaba, berbat ve sürekli sorun çıkaran mobil uygulamanız üzerinden veya masaüstü web üzerinden online işlemlere giriş yapamıyorum. T.C no ve şifre yazıp girişe bastığımda öylece kalıyor. Bu ilk defa da olmuyor açıkçası. Stabilliği yakalayın artık. @TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, bu durumu ilgili ekibimize ilettim. Kontrol ediliyor. Kısa süre içerisinde düzelecektir.
@500498 , @TurkNet Destek Ayşegül , @TurkNet Destek Tutku
Yeni taşınacağım evin adresinde sizin verdiğiniz bağlantı hızı
Eki Görüntüle 1236466
Bu da şuan kullandığım millenicom şirketine ait verilen int hızı ve ücreti
Eki Görüntüle 1236467
Merhaba, 99.90 TL'ye altyapınızın desteklediği hızı verebiliyoruz.

Son düzenleme:
Merhaba, bu durumu ilgili ekibimize ilettim. Kontrol ediliyor. Kısa süre içerisinde düzelecektir.
Alt yapı sorgu ekranınızda sorun mevcut kimi zaman kimi adreste Türk Telekom veya diğer firmalara göre farklı gösteriyor. Yada siz bilerek yuvarlıyorsunuz, düzeltilmesi gerekiyor.

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül Destek Numarası 48707206. Şu sorunumla ilgilenir misiniz? Çözüldü deniyor, sorun devam ediyor. İnternet yoğun kullandığımda, mesela aynı anda oyun oynarken, indirme yaparken ve video izlerken internet kopuyor. Sorunu mu çözün artık!

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı